Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Kartuzy. "Mam talent" w szkolnym wydaniu. Uczniowie recytowali, śpiewali, muzykowali

Opublikowany: 2017-03-13 11:23 Autor: nadesłane

Już po raz szósty w I LO w Kartuzach odbył się Powiatowy Konkurs "Talent Roku", w którym rywalizowała ze sobą młodzież szkół ponadgimnazjalnych. Najlepsi okazali się: Natalia Macholl, Marta Goluch, Michał Karkowski.

Celem konkursu była prezentacja umiejętności najzdolniejszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu kartuskiego w kategoriach: piosenka, recytacja, indywidualna gra na instrumencie i taniec nowoczesny, a tym samym propagowanie aktywnego uczestnictwa młodzieży w życiu kulturalnym.

Jury konkursu w składzie: Beata Grzenkowicz, Alina Michna, Daria Bemowska oraz Piotr Jereczek oceniało łącznie 26 uczestników z 6 szkół ponadgimnazjalnych powiatu kartuskiego.

Marta Goluch, zwyciężczyni w kategorii „recytacja”. fot. nadesłane

Michał Karkowski. fot. nadesłane

Zwycięzcą konkursu w kategorii „Piosenka” została Natalia Macholl z ZSO w Kartuzach, wyróżnienie w tej kategorii otrzymała Beata Bach z ZST w Kartuzach. Zwycięzcą w kategorii „Recytacja” została Marta Goluch z ZSO w Kartuzach, były też dwa wyróżnienia dla Sylwii Szreder z ZSZiO w Kartuzach oraz Justyny Bach z ZSP w Somoninie. Zwycięzcą w kategorii „Gra na instrumencie” został Michał Karkowski z ZST w Kartuzach a wyróżnienie otrzymała Agnieszka Leman z ZSO w Kartuzach. W kategorii taniec nowoczesny nie wyłoniono zwycięzcy.

Wszyscy uczestnicy. fot. nadesłane

(nadesłane: I LO, oprac. M.Dz.)

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze

  • Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.