Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Powstaje nowy film promocyjny o gminie Sierakowice

Opublikowany: 2017-07-17 13:44 Autor: Wojciech Drewka

Właśnie rozpoczęły się prace przy nowym filmie, który ma promować gminę Sierakowice. - Chcemy pokazać miejsca charakterystyczne dla gminy, ale i w dynamiczny, nieszablonowy sposób zaprezentować atrakcje, które mogą przyciągnąć do gminy turystów - mówi Paweł Bladowski, właściciel firmy Reklama4You. Twórcy nie zdradzają szczegółów scenariusza, ale za to prezentują kilka zdjęć z planu.

fot.Reklama4You

fot.Reklama4You

fot.Reklama4You

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [10]

 • 2 3 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # bzdura!

  Nie filmem, a czynami niech ocieplają wizerunek Kobieli, Fularczyka i byłej sekretarz Walaszkowskiej. Ludzie pamiętają! I jeszcze przez rok będą pamiętać - aż do wyborów!
  A każda złotówka po wyborach będzie poddana analizie!

 • 0 1 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Kamienica -Królewska

  Super .może coś w końcu twórczego o Kamienicy.

 • 3 4 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Wyborca

  Wszędzie temat władzy się wkrada. Do komentarza wyżej - Za rok i tak będę głosował na Kobielę. Po co nam nowy niedoświadczony wójt, który zacznie kadencje od zagarniania kasy gminy do kieszeni? A obecny tyle co zgarnął kasy to zgarnął, chyba więcej mu już nie potrzeba. A w gminie ciągle coś się dzieję - widać inwestowane pieniądze. Jednym się podoba ten sposób gospodarowania pieniędzmi, a innym nie - tak jak mi osobiście niektóre inwestycje bardzo się podobają a inne nie bardzo. Ale nie stoimy w miejscu, mieszkamy we wsi która wciąż się modernizuje. Mi osobiście bardzo dobrze się tu mieszka. Wieś jest piękna, ludzie lepsi i gorsi - jak wszędzie - ale jestem U SIEBIE. Super, że ktoś chce pokazać uroki gminy Sierakowice na filmie. Brawo za chęci.

 • 1 1 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @wyborca

  Mnie również nie grzeje ni ziębi Kobiela. Trochę Polskę zjechałem więc mam porównanie. Tu się sporo dzieje. zawsze się znajdzie taki któremu się dany włodarz nie spodoba. Będzie inny to też komuś nie będzie leżał. masz rację obecny jest już doświadczony, przyjdzie nowy i zanim się ogarnie i wdroży to mu już minie kadencja. Tacy już jesteśmy, ciągle narzekamy.

 • 0 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # obstawiam że

  gościu co siedzi w bagażniku napisał komentarz "wyborca"

 • 0 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # do obstawiam że

  Pudło.

 • 1 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # do kamienica

  O Was to już piszą książkę haha.

 • 0 1 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @Wyborca

  W 100% się z Tobą zgadzam! Zawsze znajdzie się grupa tych którym wiecznie coś się nie podoba. Kolejne wybory i tak wygra Kobiela bo po prostu widać że coś się u nas cięgle dzieje.

 • 0 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Do Wyborca !!! Sam nie masz pewności

  "Wszędzie temat władzy się wkrada. Do komentarza wyżej - Za rok i tak będę głosował na Kobielę. Po co nam nowy niedoświadczony wójt, który zacznie kadencje od zagarniania kasy gminy do kieszeni? A obecny tyle co zgarnął kasy to zgarnął, CHYBA więcej mu już nie potrzeba. "
  Dobrze napisałeś CHYBA. Takim jak on nigdy nie będzie doś, bo to taki typ człowieka, nadzwyczajna kasta. Nie widzicie tego? To co się dzieje w gminie to zasługa pracowitych ludzi a nie tych cwaniaków z urzędu gminy. Zobaczylibyście ile dobrych zmian przyniosłoby oświeżenie kadry po wyborach. Dość tych nienażartych cwaniaczków. Przemyślcie to !!!

 • 0 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Radek

  Cudze chwalicie swego nie znacie

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.