Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Artykuł sponsorowany

Festyn w rodzinnej atmosferze i mnóstwo atrakcji. Firma Mielewczyk dba o pracowników

Opublikowany: 2017-08-30 13:55 Autor: redakcja

Dużo muzyki, konkursy i zabawy dla najmłodszych, a nawet mecz Polska - Ukraina - tak wyglądał festyn rodzinny dla pracowników firmy Mielewczyk zorganizowany na terenie klubu Blue Star w Dzierżążnie. Nie zabrakło też podziękowań i nagród dla wieloletnich pracowników firmy.

Firma Mielewczyk szczyci się nie tylko wysoką jakością swoich produktów, ale przede wszystkim dbałością o wysokie standardy zatrudnienia, dobre samopoczucie pracowników i pozytywne relacje w zakładzie. I nie jest to tylko slogan, co pokazał festyn zorganizowany właśnie z myślą o pracownikach zakładu i ich rodzinach.

fot.W.Drewka

Przygotowano mnóstwo atrakcji dla najmłodszych: dmuchańce, wesołe miasteczko, zabawy z animatorami, konkursy z nagrodami. Starsi, którzy także zostali zaproszeni do udziału w zabawnych konkurencjach, z wyjątkowym dreszczykiem emocji obserwowali mecz pomiędzy polskimi i ukraińskimi pracownikami firmy Mielewczyk. Drużyna z Ukrainy okazała się bezkonkurencyjna, ale dla wszystkich ważniejsza od wyniku była dobra zabawa. Nie zabrakło też muzyki – ze sceny przygrywały zespoły „Revers” i „Bobi” – więc szybko znaleźli się także chętni do tańca.

Szefostwo firmy szczególnie uhonorowało zaś wieloletnich pracowników. Były podziękowania, upominki oraz łzy wzruszenia. Wśród wyróżnionych byli bowiem tacy, którzy przyszli popracować „tylko na chwilę”, a zostali na lata i dziś świętują razem z firmą Mielewczyk kolejne rocznice działalności.

fot.W.Drewka

Firma Mielewczyk funkcjonuje od 1990 roku. Od 1994 roku, dzięki zakupionym taśmom produkcyjnym, koncentruje się na uboju żywca. Dzięki systematycznemu wzrostowi zatrudnienia i wydajności produkcji stała się jednym z wiodących zakładów w regionie. Dziś firma Mielewczyk dysponuje nowoczesnym zakładem przetwórstwa mięsnego w Gowidlinie oraz własną bazą transportową. Systematycznie poszerzana jest gama produktów, które trafiają już do 25 krajów w Europie i nie tylko.

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka