Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Kartuska biblioteka ma szansę wygrać 250 książek dla dzieci. Prosi o głosy internautów

Opublikowany: 2017-10-02 13:50 Autor: Magda Dzienisz

Na stronie www.wspolneczytanie.pl rozpoczęło się głosowanie na biblioteki, które mają szansę wygrać książki dla dzieci. W konkursie bierze udział też kartuska biblioteka - do wygrania jest nawet 250 zestawów książek.

Trwa ogólnopolski konkurs "Przerwa na wspólne czytanie” organizowany przez Ferrero Polska Commercial. Ideą akcji jest popularyzowanie idei wspólnego czytania dorosłych i dzieci. Polega ona na internetowym oddawaniu głosów na wybraną bibliotekę. W konkursie startuje także Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Janusza Żurakowskiego w Kartuzach, która zachęca do oddawania na nią głosów.

W konkursie przewidziano dwadzieścia nagród głównych dla dwudziestu bibliotek, które uzyskają największą liczbę głosów oraz 100 nagród II stopnia dla kolejnych stu Bibliotek. W skład nagrody głównej wchodzi 250 książek dla dzieci oraz dwie pufy, nagroda II stopnia to zestaw 50 książek.

Zdjęcie ilustracyjne. fot. archiwum/W.D.

Aby zagłosować należy zarejestrować się na stronie, zalogować i wybrać bibliotekę. Można też zagłosować bez rejestracji, logując się przez konto na Facebooku. Głosowanie trwa do 31 października, codziennie można oddać jeden głos. W głosowaniu mogą wziąć udział wyłącznie pełnoletnie

- Zachęcamy wszystkich czytelników i sympatyków Kartuskiej Biblioteki do oddawania głosów na naszą Bibliotekę – zaprasza Emilia Pakur z Miejskiej i Powiatowej Biblioteko Publicznej w Kartuzach.

(nadesłane: MiPBP, oprac. M.Dz.)

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [2]

  • 3 1 5 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # ROZUMU przybywa od CZYTANIA ...

    a nie od KLIKANIA !!

  • 1 0 5 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Joanna

    Biblioteka szkoły podstawowej im Obrońców Wybrzeża w Zukowie tez walczy o książki.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.