Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Spotkanie charytatywne "Andrzejkowa Gwiazdka z Sercem"

Opublikowany: 2017-12-05 10:52 Autor: nadesłane

Stowarzyszenie dla Rozwoju Edukacji przy ZSZiO w Kartuzach zorganizowało w Gościńcu Kaszubskim już po raz dziewiąty akcję charytatywną "Andrzejkowa Gwiazdka z Sercem" na rzecz potrzebującej oraz utalentowanej młodzieży ZSZiO w Kartuzach.

W imprezie wzięli udział lokalni przedsiębiorcy, rodzice uczniów, nauczyciele i absolwenci ZSZiO w Kartuzach po to, aby pomóc innym. W czasie spotkania licytowano oryginalną piłkę z podpisami Borussii Dortmund, piłkę PZPN z podpisem prezesa Zbigniewa Bońka, wejściówki jako publiczność na finał programu The Voice of Poland, koszulkę Fanastasi z podpisami zawodników Trefl Gdańsk, płytę ATOM – TABB & Sound’n’Grace z podpisami piosenkarzy, płytę Lilli Stencel „Czekając na…” własnoręcznie robione produkty świąteczne przekazane przez młodzież ZSZiO w Kartuzach oraz darowizny przekazane przez lokalnych przedsiębiorców.

Podczas spotkania odbył się koncert szkolnego zespołu z ZSZiO w Kartuzach. Miłą muzyczną niespodziankę przygotowały Joanna i Aleksandra Rybakowskie, orkiestra z Bojana oraz Roy Einar Dreng – artysta z Nowegii.

fot.nadesłane/ZSZiO/Wild Monkey Studio

(ZSZiO)

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze

  • Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.