Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Kartuzy. Bal Katolika na 20-lecie szkoły

Opublikowany: 2018-01-24 14:16 Autor: nadesłane

Już po raz piąty w restauracji Złota Jesień w Kartuzach odbył się Karnawałowy Bal Katolika, organizowany przez Katolicką Szkołę Podstawową im. św. Jana Pawła II. Zabawa miała charakter integracyjno-charytatywny.

Karnawałowy Bal Katolika wpisał się już na stałe w kalendarz wydarzeń szkolnych. W zabawie oprócz nauczycieli i pracowników szkoły biorą udział również rodzice uczniów uczących się w Katolickiej Szkole Podstawowej, przyjaciele szkoły i absolwenci kartuskiego Katolika. Zabawa miała charakter integracyjno-charytatywny. Podczas tegorocznego balu odbyły się licytacje i loterie fantowe, z których dochód przeznaczony jest na fundusz stypendialny dla uczniów szkoły.

fot. nadesłane

fot. nadesłane

- Ten rok dla Katolickiej Szkoły Podstawowej będzie czasem wyjątkowym, bowiem to już 20 lat, jak w Kartuzach istnieje szkoła katolicka. 12 maja br. czekają nas główne obchody świętowania istnienia szkoły z udziałem Ks. Biskupa Ryszarda Kasyny. Tegoroczny Bal pięknie wkomponował się w rozpoczęcie świętowania okrągłej rocznicy – podkreśla ks. Grzegorz Kudelski, dyrektor kartuskiej szkoły katolickiej.

Dyrekcja szkoły wraz z Gronem Pedagogicznym i Radą Rodziców serdecznie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania balu i tym wszystkim, którzy wspaniale się bawili.

fot. nadesłane

fot. nadesłane

fot. nadesłane

fot. nadesłane

fot. nadesłane

fot. nadesłane

fot. nadesłane

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [7]

 • 5 2 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # MAREK

  NIE MOJA LIGA, SAMI BIZNESMENI.

 • 8 6 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Per Aspera ad Astra

  Dobre czasy tej Szkoły minęły wraz z odejściem kadry. Teraźniejsza kadra, w większości, to już nie to samo co 10 lat temu. Niestety, będzie coraz gorzej jeśli ktoś z obecnie zarządzających tego nie zauważy lub nie będzie chciał tego zauważyć. Jechać na renomie nie można wiecznie.

 • 5 2 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Maksymilian.

  Zgadzam się w pełni z LOGO.....Kapłani czy nie obawiacie się sądu Bożego...

 • 1 2 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Z Kartuz

  Nie byłem nigdy na balu katolika, ale byłem 2-tnie w Pelplinie na zabawie zorganizowanej przez księży, którzy świetnie bawili się w sutannach, grali na gitarze i śpiewali prawie profesjonalnie przeboje dyskotekowe. Myśle, ze bal w Kartuzach to zwykły bal skierowany do osób związanych z kartuska szkoła.

 • 1 0 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Piec

  Fajnie ze ksiadz cos takiego organizuje ale niestety jeden minus taki ze trzeba placic za wstwp i miec gruby portfel na zabawe niestety droga imprezka. A ksiadz niech sie ubiera jak chce do lozka tez mu zagladacie jak spi i czy ma sutanne

 • 1 0 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Po prostu

  Umiejętność kontrolowania swoich instynktów jest cnotą.

 • 1 0 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @ Po prostu

  Tak, ale np. @ puk puk nie lubi takiej samokontroli, bo dla niego dobra zabawa nie istnieje bez zafajdanych pomieszczeń i powszechnej bijatyki na zakończenie (najlepiej z użyciem sztachet osobiście wyrywanych). No a tu wieś spokojna, wieś wesoła - na przekór jego marzeniom.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.