Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Żukowo. Wesoły bal przebierańców i karnawałowe szaleństwo w SP nr 1

Opublikowany: 2018-01-17 12:50 Autor: nadesłane

Zwierzątka, postaci z bajek i ulubionych filmów pojawiły się na korytarzach SP nr 1 w Żukowie. Przed południem bawiły się dzieci z klas młodszych, po południu - uczniowie z klas IV-VI. Były tańce, konkursy i świetna zabawa.

Gwarno i kolorowo zrobiło się we wtorek w Szkole Podstawowej nr 1 w Żukowie – wszystko w związku z balem karnawałowym. Przed południem uczniowie klas młodszych, zarówno w budynku głównym jak i w filii, przybyli na coroczny bal przebierańców. Uczniowie klas IV – VI bawili się w godzinach wieczornych.

fot. nadesłane

Dzieci pod okiem rodziców bardzo pilnie przygotowali się do imprezy. Każdy uczestnik wystąpił w oryginalnym stroju, czy to wykonanym w domu, kupionym, czy też wypożyczonym. Nie brakowało zwierzątek, postaci z bajek, ulubionych filmowych bohaterów oraz przedziwnych stworków. Wszyscy świetnie się bawili. Wraz z wychowawczyniami, które także w tym dniu bajecznie zmieniły swój wygląd, tańczyli, pląsali oraz uczestniczyli w różnych konkursach.

fot. nadesłane

fot. nadesłane

fot. nadesłane

Klasom młodszym w górnej szkole towarzyszył zespól „Gabi”, który przygotował na tą okazję wiele ciekawych animacji, a uczniowie w filii oraz ci najstarsi bawili się razem z DJ – ami. Karnawałowe szaleństwo w rytm świetnej muzyki, jak zawsze przyniosło uczestnikom zabawy wiele radości i dostarczyło dobrej energii na cały rok.

fot. nadesłane

fot. nadesłane

fot. nadesłane

(nadesłane: Szkoła Podstawowa nr 1 w Żukowie)

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze

  • Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.