Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Grzybno. Dzieci śpiewały i recytowały utwory patriotyczne

Opublikowany: 2018-04-07 16:38 Autor: nadesłane

W ramach projektu Przedszkole Młodych Patriotów w Szkole Podstawowej im. Leona Kąkola w Grzybnie przeprowadzono Konkurs Poezji i Piosenki Patriotycznej. Do przedsięwzięcia przystąpiła cała a zarazem cała szkoła w związku ze zbliżającą się 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

Celem konkursu jest krzewienie wśród dzieci postaw patriotycznych w kontekście historii państwa i narodu polskiego, a także rozbudzanie w sercach młodego pokolenia miłości do ojczystej ziemi, do regionu i miejscowości, w której żyjemy.

fot.SP Grzybno

Podczas konkursu zaproszeni rodzice mogli podziwiać swoje pociechy, jak śpiewają piosenki i recytują wiersze o tematyce patriotycznej. Dzieci spisały się wspaniale. Na wysokim poziomie zaprezentowały swoje umiejętności, pomysłowość interpretacji, poprawność i ekspresję wypowiedzi, a także ogólny wyraz artystyczny. Uroczystość przebiegła w bardzo miłej, chwilami bardzo doniosłej atmosferze, a uwieńczona została rozdaniem dyplomów oraz nagród dla wszystkich dzieci biorących udział w konkursie.

fot.SP Grzybno

fot.SP Grzybno

(SP Grzybno)

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze

  • Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.