Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Lasy Państwowe

Drugi dzień Bluesa w Leśniczówce. Mirachowo rozbrzmiało muzyką The Allman Brothers Band

Opublikowany: 2017-07-02 16:02 Autor: Iza Landowska

Drugi dzień Festiwalu Blues w Leśniczówce upłynął pod znakiem muzyki The Allman Brothers Band. Największe przeboje legendarnej grupy zagrali rewelacyjni muzycy - Jan Gałach z przyjaciółmi. Na leśnej scenie wystąpili również Makar & Children of the Corn, Bracia i Siostry, Pokój nr 3. Wcześniej odbył się Festyn Leśny z leśnikami z Nadleśnictwa Kartuzy.

Już na sam początek koncertu drugiego dnia Bleusa grupa Makar & Children of the Corn zachwyciła publiczność fantastycznymi utworami, muzyką i wokalem. Na tegorocznym XI już festiwalu 21. urodziny obchodził lider blues-rockowej grupy Pokój Numer 3 – Kuba Andrzejewski, który mimo swojego młodego wieku pokazał profesjonalny warsztat muzyczny. Wraz z grupą na harmonijce zagrał Michał Kielak, czołowy polski harmonijkarz. Podczas ich koncertu publiczność zaśpiewała Kubie tradycyjne Sto lat.

Tego dnia odbył się również zlot polskich fanów legendarnej grupy The Allman Brothers Band. Ich utwory wykonali fantastyczni instrumentaliści z Janem Gałachem na czele. Ten koncert z pewnością wart był zapamiętania, w sercach publiczności pozostanie na długo.

Wcześniej w Mirachowie odbył się Festyn Leśny, podczas którego nie zabrakło atrakcji dla dzieci i dorosłych. Były gry edukacyjne przygotowane przez leśników z Nadleśnictwa Kartuzy, konkursy z nagrodami i sporo przyrodniczych ciekawostek. Rozdaliśmy również nagrody w bluesowym konkursie przygotowanym przez Nadleśnictwo Kartuzy.

Jan Gałach & Friends. fot. Magda Dzienisz

fot. Magda Dzienisz

fot. Magda Dzienisz

Tak było pierwszego dnia festiwalu (kliknij).

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [2]

  • 2 3 10 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # alleeee

    sam stare dziadki na tej muzie :)))

  • 1 1 10 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # lamia

    Sam jesteś dziadek ;) Blues to specyficzna muzyka i ma przekrój fanów od w wielu pokoleniach. Od dzieciaka do starszaka. A Ty się nie znasz ;)

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.