Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Lasy Państwowe

Sierakowice. Efekty bezkrwawych łowów można podziwiać w drewnianym kościółku

Opublikowany: 2017-07-14 14:42 Autor: Wojciech Drewka

Od dziś w drewnianym kościółku w Sierakowicach można podziwiać fotografie przyrodnicze Marcina Zawadzkiego, który do niedawna pracował w Nadleśnictwie Kartuzy, a o którego wielkiej pasji kilkakrotnie pisaliśmy. Wystawa czynna będzie do 30 września.

Na wystawie podziwiać można efekty kilkuletniej pracy, okupionej często godzinami spędzonymi w ekstremalnych warunkach. O fotograficznej pasji Marcina Zawadzkiego z Nadleśnictwa Kartuzy pisaliśmy już, prezentując kilka przepięknych fotografii jego autorstwa. Opowiadał wówczas o swoich przygodach związanych z bezkrwawymi łowami, o godzinach spędzonych w terenie na obserwacjach i wyczekiwaniu na wymarzony kadr.

Wystawa była już prezentowana w siedzibie Nadleśnictwa Kartuzy, a od dziś do końca września można oglądać zdjęcia w drewnianym kościółku w Sierakowicach.

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [14]

 • 10 15 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # pytam raz jeszcze

  na kogo i po co wydawane są środki publiczne - jeżeli zainteresowanie jest widoczne jak na załączonych zdjęciach! trwa to już lata! Po co komu ten festiwal? Co roku jedna osoba się nie zmienia! FULACZYK!

 • 19 7 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # dp wyżej

  A ja bylam i było bardzo milo. Ladne spokojne zdjęcia...miły kościółek...wstep darmowy. Rusz tylek sprzed kompa i tez pozwiedzaj. Państwo nierobów siedzi iczeka aż łaskawie ktos przyjdzie i przyniesie im do domu atrakcje za darmo. Nie rozumiem ciebie.

 • 4 2 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # info

  odrobina kultury i już ludzie mają problem...

 • 9 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Piękne zdjęcia

  Gratuluję pasji!

 • 6 1 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # wert

  Nie wszędzie musi być disco polo.

 • 7 5 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Do wert

  A czy wszyscy mieszkańcy gminy Sierakowice muszą interesować kulturą łowiecką ? Czy na tak niszowe imprezy muszą pochłaniać tak duże środki z gminnej kasy? Czy dlatego, że zastępca wójta, Pan Fularczyk jest myśliwym to całe Sierakowice muszą interesować się kulturą łowiecka? Skoro są takimi mecenasami kultury to niech z własnych środków zorganizują tego typu imprezę dla jak widać na zdj wąskiego spektrum zainteresowania.

 • 1 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Brawo

  Super! Fantastyczne zdjęcia dzikiej przyrody, robią wrażenie. Niesamowite, że to wszystko dzieje się tuż pod naszymi nosami :) gratulacje!

 • 3 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # dudek

  Ale to masz kochany mały kościółek

 • 1 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # .....

  jakie godziny otwarcia?

 • 1 3 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # szok

  szok!!!, że z Kościoła, miejsca kultu robią taką szopkę. Pobudujcie Panowie muzeum i tam róbcie sobie wystawy

 • 2 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # bobo

  Jaka szopkę ty hejterze zadufany. Ladne zdjęcia żywych zwierząt pośród normalnej natury. Toż to nie zdjęcia sprzed sejmu w warszawie. Powinieneś tez być na jednym ze zdjęć bo niezły z ciebie ŁOŚ buahaha

 • 1 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Z niedaleka...

  NO CÓŻ,,zawsze zapatrzeni tylko w siebie będą krytykować jak coś się dzieje i ktoś chce pokazać np.piękno przyrody...kościół też jest też dobry do takich zdjęć ...a ,,szoku,, powyżej masz prawo do szoku...ale czasem więcej przemyśleń jak zaraz krytyki...przyroda to też dzieło boże...a więc się tak nie szokuj.....

 • 1 1 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # kwas

  Do szok...lepiej jak z kościoła robi się miejsce do propagandy,składania rąk ,by pokazać wyborcom jaki to jestem wielki katolik,a po wyjściu już pluć na bliźniego swego...siać nienawiść ,dzielić na sorty?Tak nie nauczał P.Jezus i Ci tacy niby katolicy co tak robią to zwykli obłudnicy ,którzy kościół wykorzystują do siedzenia na stołkach...to lepsze szoku?To dopiero szok...a zdjęcia przyrody,dzieła bożego to żaden SZOK...PANIE SZOKU.

 • 0 2 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # dajana

  Do pytam raz jeszcze-pytaj,kto pyta nie błądzi-masz jednak lepsze ciekawsze propozycje?To pokaż je, powiedz co Cię interesuje ,a krytykować bez uzasadnienia i propozycji to każdy potrafi...czasem lepiej ugryźć się w język jak więcej nie potrafisz,jak zrzędzić.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.