Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Lasy Państwowe

Nadleśnictwo Kartuzy życzy wesołych Świąt i zaprasza do choinkowego konkursu. Przyślij zdjęcie!

Opublikowany: 2017-12-22 14:16 Autor: nadesłane

Jak co roku wraz z Nadleśnictwem Kartuzy organizujemy choinkowy konkurs. Wystarczy przysłać nam zdjęcie swojego świątecznego drzewka - musi być naturalne! Na Wasze zdjęcia czekamy do wieczora, 27 grudnia. Każdy ma szansę na nagrodę - spośród nadesłanych zdjęć wylosujemy trzy, które otrzymają prezenty od Nadleśnictwa Kartuzy.

Wraz z Nadleśnictwem Kartuzy po raz kolejny zapraszamy do choinkowej zabawy. Wystarczy wysłać nam zdjęcie swojego przystrojonego drzewka: małego, dużego, świerkowego czy jodłowego. Jest jeden warunek – choinka nie może być sztuczna. Wszystkie fotografie będą bieżąco publikowane na łamach naszego portalu. Spośród przysłanych zdjęć choinek wylosujemy trzy, których autorzy otrzymają nagrody niespodzianki ufundowane przez Nadleśnictwo Kartuzy.

ZASADY: Z jednego adresu e-mail można przysłać tylko jedno zdjęcie. Każdy mail, prócz zdjęcia, zawierać musi imię nadsyłającego, miejscowość oraz numer telefonu (potrzebny jedynie do kontaktu w razie wylosowania). Nadesłanie zdjęcia jest jednoznaczne ze zgodą na jego publikację oraz potwierdzeniem posiadania praw autorskich do fotografii.

Fotografie słać można do środy, 27 grudnia do godz. 20.00, na adres: konkurs.expresskaszubski@gmail.com

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze

  • Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.