Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Kartuzy. Kandydaci PO o priorytetach na nową kadencję

Kartuzy. Kandydaci PO o priorytetach na nową kadencję

To, że w powiecie kartuskim jest więcej samochodów niż mieszkańców jest dowodem porażki, nie sukcesu. Musimy stworzyć mieszkańcom nowe możliwości przemieszczania się – mówił Łukasz Grzędzicki, szef PO w pow. kartuskim na spotkaniu poświęconym prezentacji kandydatów i programu partii na wybory samorządowe. Czytaj dalej »

Inkubator Przedsiębiorczości w Kartuzach oficjalnie otwarty

Inkubator Przedsiębiorczości w Kartuzach oficjalnie otwarty

Marszałek województwa, poseł, radni sejmiku, samorządowcy z sąsiednich powiatów, przedstawiciele firm – wszyscy zebrali się, aby uczestniczyć w dzisiejszym otwarciu Inkubatora Przedsiębiorczości. Przecięto wstęgę, a pomieszczenia budynku poświęcił ks. Piotr Krupiński. Czytaj dalej »

Chmielno. W. Buczyński: Młodzi są potęgą w naszej gminie

Chmielno. W. Buczyński: Młodzi są potęgą w naszej gminie

Wojciech Buczyński, kandydat na wójta gminy Chmielno, spotkał się z młodzieżą. Na spotkaniu zapowiedzianym na Facebooku po raz pierwszy publicznie zaprezentowano program komitetu jednego z kontrkandydatów wobec obecnego włodarza Chmielna. Czytaj dalej »

Ogłoszenia drobne »

 • Wydzierżawię pomieszczenie o powierzchni 266m2 na I piętrze w Grzybnie – własny węzeł sanitarny, na różnego rodzaju działalność. Kontakt: 58 681-17-86.

  dodano 3 tygodnie temu, #

 • Wydzierżawię pomieszczenie o powierzchni 54m2 na parterze. Kartuzy, ul. Gdańska 28. Kontakt: 58 681-17-86.

  dodano 3 tygodnie temu, #

 • PILNIE sprzedam: opel vektra 1996r., 2.0, benzyna-gaz, OC ważne do stycznia 2015r., przegląd ważny do kwietnia 2015r., więcej informacji pod numerem: 691 355 382

  dodano 5 dni temu, #

 • Odstąpię salę weselną na termin 22.08.2015 w sali w Bukowinie/k.Lęborka.Wpłacone zostało 1000 zł zaliczki( coś mogę opuścić aby chociaż część odzyskać). Więcej informacji przez maila magda.1989@onet.eu

  dodano 4 tygodnie temu, #

Dodaj swoje ogłoszenie. Za darmo »