Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Rodzic: przejście ul. Szkolną to prawdziwa ścieżka zdrowia

Rodzic: przejście ul. Szkolną to prawdziwa ścieżka zdrowia

Według naszego Czytelnika wyjście ze szkoły przy nowo wybudowanej ul. Szkolnej w Kartuzach stwarza szereg niebezpieczeństw dla uczniów. – Wyjście jest wprost na wyjazd z parkingu – pisze autor listu. O wyjaśnienie poprosiliśmy Urząd Miejski w Kartuzach. Czytaj dalej »

Chmielno. Można zgłaszać uwagi do projektu przebudowy drogi nr 211

Chmielno. Można zgłaszać uwagi do projektu przebudowy drogi nr 211

Mieszkańcy gminy Chmielno mogą do końca września składać w swoim urzędzie gminy zgłaszać uwagi dotyczące planowanej przebudowy drogi wojewódzkiej nr 211 na odcinku Garcz – Miechucino. Czytaj dalej »

Przodkowo. Mistrzyni parkowania zablokowała wejście do GOPS

Przodkowo. Mistrzyni parkowania zablokowała wejście do GOPS

Są kierowcy, którzy, gdyby mogli, wjechaliby do sklepu lub biura. Kierującej fordem się nie udało, ale zostawiła auto przed samym wejściem do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przodkowie. Drzwi ledwo udało się otworzyć. Czytaj dalej »

Ogłoszenia drobne »

 • Dzialka-2-thumbnail

  Sprzedam działkę budowlaną 1026 m2 położoną w Prokowie, Prokowskie- Chrósty pod Kartuzami. Spokojna okolica w Sercu Kaszub, w niedalekiej odległości Kartuzy i Trójmiasto. Cena za metr 49,99 zł. Telefon 609 171 996.

  dodano 6 godzin temu, #

 • Misio-thumbnail

  UWAGA! 27 kwietnia w ok.Sianowa zaginął pies,kundelek. Ciemnobrązowy,mały,11 letni,klapnięte lewe ucho,obroża niebieska. Zaginął w Sianowie,ale może przebywać również w innych miejscach.Czeka nagroda za info:400 zł. Tel: 697 735 192

  dodano 2 tygodnie temu, #

 • Ostrzegam przed kupnem moich skradzionych mebli (antyki): kanapa z fotelami (obicie bordo), wysokie lustro z marmurową konsolką oraz zegar stojący. Proszę o kontakt posiadające informacje na temat mebli: 506-507-247.

  dodano 1 tydzień temu, #

 • Sprzedam dwa pojemniki na olej opałowy ,poj.1000l,cena 250zł każdy.Tel. 502 266 859

  dodano 4 tygodnie temu, #

Dodaj swoje ogłoszenie. Za darmo »