Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Czwarty złoty medal Pawła Teclafa w Mistrzostwach Polski

Czwarty złoty medal Pawła Teclafa w Mistrzostwach Polski

W grupie wiekowej do lat 12 Paweł Teclaf, zawodnik KKS „Ormuzd” Kartuzy zdobył złoty medal na IV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Umysłowych w Suwałkach. W ramach zawodów odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Szachach. Czytaj dalej »

List. Zniszczone godło narodowe w Borkowie. To niedopuszczalne!

List. Zniszczone godło narodowe w Borkowie. To niedopuszczalne!

W Borkowie przy świeżo wyremontowanym peronie natknąłem się na strasznie zaniedbany herb Polski, który lata świetności ma już dawno za sobą. Jak to możliwe, że symbole państwowe są zapominane i oddane na pastwę losu – pisze pan Łukasz. Czytaj dalej »

W kwietniu budzą się jeże. Uważaj na nie sprzątając ogród!

W kwietniu budzą się jeże. Uważaj na nie sprzątając ogród!

Nadszedł czas, w którym zwierzęta budzą się z zimowego snu. Wśród nich są również jeże, które w kwietniu opuszczają swoje zimowe legowiska, wygrzebując się spod stert opadłych liści. Powinniśmy uważać na nie podczas wiosennych porządków. Czytaj dalej »

Okulista Wądołowska marzec

Ogłoszenia drobne »

 • Usługi koparko-ładowarką Sierakowice i teren tel.503-124-194

  dodano 1 tydzień temu, #

 • Wydzierżawię pomieszczenie o powierzchni 54m2 na parterze. Kartuzy, ul. Gdańska 28. Kontakt: 58 681-17-86.

  dodano 2 tygodnie temu, #

 • DO WYNAJĘCIA: dwupokojowe mieszkanie w centrum Kartuz (2 pokoje,duża kuchnia,łazienka,korytarz). Okna z obu stron, w mieszkaniu jest jasno i ciepło. Czynsz 800zł plus media wg zużycia (osobne liczniki). Kontakt: 507-734-879, 510-023-599

  dodano 5 dni temu, #

 • Mieszkanie do wynajęcia, Sierakowice, Wichrowe Wzgórze, 2 pokoje, łazienka, osobna toaleta, kuchnia, duży przedpokój, ok 57 m’2, na parterze, umeblowane, tel. 692-966-994 po 15.00.

  dodano 6 dni temu, #

 • Imag0363-thumbnail

  Sprzedam Citroena Berlingo z Vat . Auto wersji mulispace 5 osobowe rejestrowane jako ciężarowe, po wymianie progów, rozrządu, oleju ELF 10w/40. Mocno dofinansowany Mirosław Chmielno 781114102 Cena 6999zł

  dodano 3 tygodnie temu, #

Dodaj swoje ogłoszenie. Za darmo »