Zamknij
REKLAMA

PANELOWO - sklepy z drzwiami i panelami w Kartuzach i Kościerzynie

14:53, 06.09.2018 | Artykuł sponsorowany

Przed wakacjami otwarty został w Kartuzach przy ulicy Węglowej 1, sklep z drzwiami i panelami PANELOWO. Pierwsze miesiące oraz pierwsi zadowoleni Klienci sprawili, że czas o nim przypomnieć i poinformować o głównych zaletach nowego punktu.

Nowy oddział PANELOWO w Kartuzach jest młodszym bratem sklepu PANELOWO w Kościerzynie, który działa już 2,5 roku i wrósł już w rynek kościerski. Nowy punkt w Kartuzach oferuje niezliczoną ilość modeli drzwi oraz wzorów paneli laminowanych i winylowych. Można wybierać pomiędzy propozycjami paneli dłuższych i krótszych oraz szerszych i węższych, w kolorach od białego do czarnego i strukturach od połysku po zupełnie matowy, uzupełnione o podkłady pod panele w grubościach od 2 do 7 mm zarówno pod podłogi klasyczne, jak i pod ogrzewanie podłogowe.

fot.nadesłane/Panelowo

Drzwi również w wielu dostępnych modelach i kolorach zarówno jako drzwi wejściowe do domów i mieszkań, po drzwi wewnętrzne różniące się pomiędzy sobą wykończeniem: ilością szybek, klamkami, przylgami, podcięciami czy bulajami. Dosłownie od kilku dni w ofercie znajdują się również doskonałe panele ścienne w kilku kolorach, umożliwiające zagospodarowanie ścian lub ich części (np. za łóżkiem lub będące tłem dla stołu), w wielu kolorach, w tym modnym w tym sezonie rudym.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów PANELOWO stara się nieustannie wprowadzać promocje i rabaty, o które każdorazowo można zapytać miłą obsługę.

Punkt stara się dopasować wszystkie produkty zarówno kolorystycznie, jak i funkcjonalnie tym bardziej, że istnieje również możliwość zakupu bez montażu i z montażem (w tym drugim przypadku VAT dla odbiorców prywatnych obniżany jest z 23 proc. na 8 proc.). Każdy klient może liczyć na profesjonalną obsługę, rozmowę przy ciastku i kawie na temat indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

PANELOWO czynne jest w godzinach od poniedziałku do piątku od 9.30 do 17.30, oraz w soboty od 9.00 do 14.00.

PANELOWO Kartuzy
ul. Węglowa 1 Kartuzy,
e-mail: [email protected]*
Facebook PANELOWO

www.panelowo.pl

 

 

 

 

 

 

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone