Zamknij

Enej w Kartuzach grał nie tylko na scenie, ale i na boisku

13:34, 03.08.2018 | M.D
REKLAMA
Skomentuj
fot. UM Kartuzy

Zespół Enej nie tylko rozbujał kartuską publiczność na Jarmarku Kaszubskim - okazuje się, że wcześniej muzycy postanowili pograć w piłkę nożną na kartuskim orliku. Wraz z kilkoma miłośnikami tej dyscypliny z Kartuz rozegrali mecz towarzyski. 

Enej - rockowo-folkowy zespół był w sobotę gwiazdą Jarmarku Kaszubskiego. Okazuje się, że członkowie kapeli posiadają nie tylko muzyczny talent, ale i piłkarski. Przed koncertem postanowili "rozgrzać się" na... kartuskim Orliku i pokopać futbolówkę. 

fot. UM Kartuzy

- Do muzyków dołączyło trzech miejscowych reprezentantów, dzięki czemu w składach 6 na 6 rozegrany został mecz towarzyski. Nieważny był wynik, choć przyznać trzeba, że łącznie padło ponad 10 bramek - relacjonuje Urząd Miejski w Kartuzach. 

Był też czas na wspólne zdjęcia i oczywiście autografy. Sportowy wysiłek nie wyczerpał sił muzyków - wręcz przeciwnie: wieczorem w Parku Solidarności dali świetny koncert (fotorelacja z koncertu).

fot. UM Kartuzy

fot. UM Kartuzy

REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

JurijJurij

0 5

A kogo interesuje zespół o nazwie gloryfikującej płk. UPA który osobiście kierował ludobójstwem Polaków na Ukrainie. 14:08, 05.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone