Zamknij

Udany początek sezonu kartuskich pływaków

23:21, 10.10.2018 | nadesłane/GKS Cartusia
REKLAMA
Skomentuj
fot.A.Z.

Kartuscy pływacy świetnie zainaugurowali sezon po wakacyjnej przerwie. 17 młodych zawodników Cartusii roczników 2007, 2008 i 2009 z trenerem Arkiem Zalewskim ścigało się na dwudniowym międzynarodowym mitingu pływackim w Bremen.

Młodzi zawodnicy startowali w 4 konkurencjach.  Do najlepszych zawodników tych zawodów można zaliczyć Paulinę Burdon, Michalinę Grzech, Aleksandra Trybulla, Konrada Tredera, Igora Zalewskiego, Wiktorię Wilczewską. Pomimo życiówek wszystkich pływaków Cartusii to ci zawodnicy uzyskali najbardziej cenne czasy w swoich koronnych startach.

Wyniki zawodników w poszczególnych kategoriach.

Młodzicy 11- letni (rocznik 2007):

Paulina Burdon

1 -  50 m grzbietowym,

1 -  50 m motylkowym

4 -  100 m grzbietowym,

6 -  100 m motylkowym

Michalina Grzech

2 - 50 m grzbietowym,

3 - 100 m grzbietowym

4 -  100 m zmiennym,

7 -  200 m zmiennym

Aleksander Trybull '

1 -  50 m grzbietowym,

1 - 100 m grzbietowym

2 -  50 m klasycznym,

2 - 100 m klasycznym

Amelia Skorowska

1 - 100 m klasycznym,

3 - 50 m klasycznym,

8 - 100 m grzbietowym

Oskar Sikora

1 - 50 m motylkowym,

2 - 50 m dowolnym

3 - 100 m motylkowym,

4 - 100 m dowolnym

Wiktoria Szymichowska

5 - 50 m dowolnym,

6 - 100 m dowolnym,

10 - 100 m grzbietowym

Wiktor Gojtowski

6 - 50 m dowolnym,

7 - 50 m grzbietowym

8 - 100 m dowolnym,

9 - 100 m grzbietowym

Dzieci 10 - letnie (rocznik 2008):

Konrad Treder

1 -  50 m grzbietowym,

2 - 100 m grzbietowym

50 m klasycznym,

1 - 100 m klasycznym

Igor Zalewski

2 -  50 m klasycznym,

2 - 100 m klasycznym

100 m zmiennym,

3 -  50 m dowolnym

Wiktor Hilbrycht

1 -  50 m motylkowym,

2 - 100 m motylkowym

100 zmiennym,

4 - 50 dowolnym

Natalia Formela

2 - 50 m klasycznym,

3 - 100 m klasycznym

5 - 100 m zmiennym,

7- 100 m grzbietowym

Tomasz Nowiński

4- 50 m klasycznym,

4- 100 m klasycznym,

5 - 50 m dowolnym

Dzieci 9- letnie (rocznik 2009):

Wiktoria Wilczewska

1 - 100 m grzbietowym,

1 - 100 m klasycznym,

2 - 100 m zmiennym

Gracja Kuszowska

1 - 50 m klasycznym,

1 - 50 m dowolnym

100 m klasycznym,

2 - 50 m grzbietowym

Mateusz Kreft

1 - 50 m klasycznym,

1- 50m grzbietowym

100 m klasycznym,

2 - 100 m grzbietowym

Maciej Szlas

3- 50 m grzbietowym,

4 - 50 m dowolnym,

5 - 100 m dowolnym

Antonina Radomska

2 - 50 m klasycznym,

4 - 50 m motylkowym

5 - 50 m grzbietowym,

9 - 50 m dowolnym

Kartuscy pływacy dziękują Urzędowi Gminy Kartuzy za dofinansowanie do wyjazdu na zawody oraz głównemu sponsorowi kartuskich pływaków Panu Bogdanowi Górskiemu.

(nadesłane/GKS Cartusia)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone