Siatkarki z Pępowa wygrały X Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki

05:52, 20.10.2018 nadesłane/oprac.M.B. Aktualizacja: 23:51, 21.10.2018
Skomentuj foto.nadesłane foto.nadesłane

Wyśmienicie spisały się siatkarki ze Szkoły Podstawowej w Pępowie  na X Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki „3” Dziewcząt w Połczynie Zdroju.

W bardzo mocno obsadzonych zawodach, które odbyły się 13 i 14 października  wzięły udział 32 zespoły z północnej Polski. Pierwszy etap to gra systemem „każdy z każdym” w czterech grupach po 8 zespołów. Do finału awansowały dwie pierwsze drużyny.

Pępowo II wygrywając wszystkie mecze zajęło pierwsze miejsce w grupie ‘C’. Pępowo I  przegrywając jedno spotkanie zajęło w grupie „B” drugą pozycję. Zaś Pępowo III grające w grupie „D” wygrywając trzy i przegrywając cztery pojedynki zostało sklasyfikowane na 5 pozycji.

W finale „A”od miejsca 1 do 8 wystąpiły dwie nasze drużyny. W finale „C” miejsca od 17 do 24 zagrała trzecia. W meczach finałowych Pępowo I nie dało szans rywalkom i wygrywając wszystkie pojedynki zajęło pierwsze miejsce w Turnieju. Pępowo II z jedną wygraną zostało sklasyfikowane na siódmej pozycji. Pępowo III zakończyło zawody na 22 pozycji. To kolejny po mistrzostwie województwa i 8 miejscu w Mistrzostwach Polski sukces dziewcząt z Pępowa.