doradca rolniczy

Nr oferty: StPr/18/1733Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Hallera 1, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: prowadzenie szkoleń dla rolników i innych mieszkańców obszarów wiejskich,prowadzenie działalności informacyjnej wspierającej rozwój produkcji rolniczej,prowadzenie działalności w zakresie podnoszenia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Zawód:
    • Doradca rolniczy (wymagany staż - lata: 1)
      Język:
      • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
        Uprawnienia:
        • PRAWO JAZDY B
        • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
        • dokładność, odpowiedzialność
        • bardzo dobra obsługa komputera
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: [Inne] : wykształcenie wyższe na kierunkach: rolnictwo, zootechnika, technika rolnicza i leśna, ogrodnictwo lub ekonomika rolnictwa lub inny kierunek studiów wyższych lub studia podyplomowe, obejmują
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: 83-440 Karsin, powiat: kościerski, woj: pomorskie
          Osoba do kontaktu: Edyta Rogowska
          Numer telefonu: 58 326 39 10
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          Sposób kontaktu
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: pon-pt, Godziny : 07-15
          prowadzenie szkoleń dla rolników i innych mieszkańców obszarów wiejskich,prowadzenie działalności informacyjnej wspierającej rozwój produkcji rolniczej,prowadzenie działalności w zakresie podnoszenia
          StPr/18/1733
          data rozpoczęcia pracy od 01.10.2018
          wynagrodzenie od od 2 400 PLN

          - obróbka materiałów ( tkanin, skaju, skóry, materiałów materacowych ) zgodnie z powierzonym i zleconym wzorem, - przygotowywanie i szycie materiałów pod dalszą produkcję mebli tapicerowanych, - dbało
          StPr/18/1688
          data rozpoczęcia pracy od 06.09.2018
          wynagrodzenie od od 15,13 PLN