Ekspedytor sprzedaży internetowej

Nr oferty: StPr/18/1972Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: organizacja wysyłki towaru
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 10.12.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Język:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie ogólnokształcące
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
        Osoba do kontaktu: Emilia Sadowska
        Numer telefonu: 586940939
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: SKIEROWANIE DO PRACY
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        przeprowadzanie procedury realizacji zamówień publicznych zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych ( prowadzenie, gromadzenie i przechowywanie niezbędnej dokumentacji związanej z przeprowadzo
        StPr/18/2028
        data rozpoczęcia pracy od 03.12.2018
        wynagrodzenie od od 3 080 PLN

        obowiązki nauczyciela języka angielskiego w szkole podstawowej
        StPr/18/2029
        data rozpoczęcia pracy od 25.02.2019
        wynagrodzenie od od 1 474 PLN

        obowiązki nauczyciela w przedszkolu
        StPr/18/2021
        wynagrodzenie od od 3 317 PLN

        Sprzedaż wyrobów z mięsa. Praca na dwwie zmiany od godz. 7,00 do godz.15,00 oraz od godz. 9,30 do godz. 17,30
        StPr/18/2026
        data rozpoczęcia pracy od 26.11.2018
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        organizacja wysyłki towaru
        StPr/18/1972
        data rozpoczęcia pracy od 10.12.2018
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Utrzymywanie i rozwijanie stałej współpracy z klientami w powierzonym obszarze, fachowe doradztwo w doborze maszyn i narzędzi, pozyskiwanie nowych klientów, prace w biurze oraz wizyty u klientów w ter
        StPr/18/2186
        data rozpoczęcia pracy od 01.11.2018
        wynagrodzenie od 4 000 - 4 210 PLN

        ROZNOSZENIE ULOTEK / ROZDAWANIE ULOTEK / PLAKATOWANIE / ANKIETOWANIE
        44/9/2018
        data rozpoczęcia pracy od 19.09.2018
        wynagrodzenie od od 14 PLN

        Roboty remontowo-budowlane, praca na wysokości, dbanie o czystość w miejscu pracy, przestrzeganie BHP
        StPr/18/1358
        data rozpoczęcia pracy od 22.10.2018

        Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych, prace przygotowawcze do pokryć dachowych, prace porządkowe
        StPr/18/1918
        wynagrodzenie od 2 100 - 3 100 PLN

        prace budowlane wykończeniowe
        StPr/18/1865
        data rozpoczęcia pracy od 08.12.2018
        wynagrodzenie od do 2 100 PLN