Doradca techniczny do sprzedaży obrabiarek do drzewa

Nr oferty: StPr/18/2186Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gdańska 28, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Utrzymywanie i rozwijanie stałej współpracy z klientami w powierzonym obszarze, fachowe doradztwo w doborze maszyn i narzędzi, pozyskiwanie nowych klientów, prace w biurze oraz wizyty u klientów w ter
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.11.2018
Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 4 210 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, kierunek: techniczne
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy B
    • samodzielność w działaniu
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymaganie konieczne: doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, dobra organizacja pracy wymaganie pożądane: znajomość branży stolarsko- meblarskiej
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: FELDER GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: ALEJA JANA PAWŁA II 43, 44-240 Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Karol Trejchel
      Numer telefonu: 503-172-809
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      przeprowadzanie procedury realizacji zamówień publicznych zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych ( prowadzenie, gromadzenie i przechowywanie niezbędnej dokumentacji związanej z przeprowadzo
      StPr/18/2028
      data rozpoczęcia pracy od 03.12.2018
      wynagrodzenie od od 3 080 PLN

      obowiązki nauczyciela języka angielskiego w szkole podstawowej
      StPr/18/2029
      data rozpoczęcia pracy od 25.02.2019
      wynagrodzenie od od 1 474 PLN

      obowiązki nauczyciela w przedszkolu
      StPr/18/2021
      wynagrodzenie od od 3 317 PLN

      Sprzedaż wyrobów z mięsa. Praca na dwwie zmiany od godz. 7,00 do godz.15,00 oraz od godz. 9,30 do godz. 17,30
      StPr/18/2026
      data rozpoczęcia pracy od 26.11.2018
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      organizacja wysyłki towaru
      StPr/18/1972
      data rozpoczęcia pracy od 10.12.2018
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Utrzymywanie i rozwijanie stałej współpracy z klientami w powierzonym obszarze, fachowe doradztwo w doborze maszyn i narzędzi, pozyskiwanie nowych klientów, prace w biurze oraz wizyty u klientów w ter
      StPr/18/2186
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2018
      wynagrodzenie od 4 000 - 4 210 PLN

      ROZNOSZENIE ULOTEK / ROZDAWANIE ULOTEK / PLAKATOWANIE / ANKIETOWANIE
      44/9/2018
      data rozpoczęcia pracy od 19.09.2018
      wynagrodzenie od od 14 PLN

      Roboty remontowo-budowlane, praca na wysokości, dbanie o czystość w miejscu pracy, przestrzeganie BHP
      StPr/18/1358
      data rozpoczęcia pracy od 22.10.2018

      Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych, prace przygotowawcze do pokryć dachowych, prace porządkowe
      StPr/18/1918
      wynagrodzenie od 2 100 - 3 100 PLN

      prace budowlane wykończeniowe
      StPr/18/1865
      data rozpoczęcia pracy od 08.12.2018
      wynagrodzenie od do 2 100 PLN