szwaczka tapicerki meblowej

Nr oferty: StPr/18/1688Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kościerska 1 A, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: - obróbka materiałów ( tkanin, skaju, skóry, materiałów materacowych ) zgodnie z powierzonym i zleconym wzorem, - przygotowywanie i szycie materiałów pod dalszą produkcję mebli tapicerowanych, - dbało
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 06.09.2018
Wynagrodzenie brutto: od 15,13 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • mile widziane doświadczenie zawodowe
    • umiejętność pracy w zespole
    • szycie i tapicerowanie (tapicerka meblowa, samochodowa i jachtowa)
    • duże zdolności manualne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Newsda spółka z ograniczona odpowiedzialnością spółka komandytowa
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Kościerska 1 A, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Ewelina Bielecka
      Numer telefonu: 58 714 89 09
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie lub CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: pon-pt, Godziny : 06-14
      prowadzenie szkoleń dla rolników i innych mieszkańców obszarów wiejskich,prowadzenie działalności informacyjnej wspierającej rozwój produkcji rolniczej,prowadzenie działalności w zakresie podnoszenia
      StPr/18/1733
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2018
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      - obróbka materiałów ( tkanin, skaju, skóry, materiałów materacowych ) zgodnie z powierzonym i zleconym wzorem, - przygotowywanie i szycie materiałów pod dalszą produkcję mebli tapicerowanych, - dbało
      StPr/18/1688
      data rozpoczęcia pracy od 06.09.2018
      wynagrodzenie od od 15,13 PLN