Zamknij
REKLAMA

Nowinki, k. Koloni. Zapalił się budynek mieszkalny

17:11, 08.08.2018 | W.D.
REKLAMA
Skomentuj
fot.W.Drewka

W miejscowości Nowinki, koło Kolonii (gm. Kartuzy) doszło do pożaru budynku gospodarczego, od którego następnie zapalił się budynek mieszkalny. Spłonęła część elewacji, a ogień objął również fragment poszycia dachowego.

Jak informują strażacy, pożar pojawił się najpierw w budynku gospodarczym - prawdopodobnie z powodu zwarcia instalacji elektrycznej. Obiekt spłonął doszczętnie, ale bardzo szybko przeniósł się również na sąsiedni budynek mieszkalny. Spalił się spory fragment elewacji, a pożar zaczął przenosić się również na poszycie dachowe. Jak informuje Marek Szwaba, rzecznik prasowy kartuskiej straży pożarnej, ogień udało się jednak opanować i nie objął on wnętrza budynku. Trwa szacowanie strat.

REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (2)

dinodino

4 1

No proszę, Pan Drewka znowu pierwszy. Coraz częściej się to zdarza. Gratuluję 17:35, 08.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Zoorro. Zoorro.

1 0

Szkoda ludzi oby nic się nikomu nie stało?! 09:29, 09.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone