Zamknij
REKLAMA

Chwaszczyno. 47-latka kierująca vw uderzyła w autobus

14:18, 10.08.2018 | W.D.
REKLAMA
Skomentuj
fot. KP PSP Kartuzy

W Chwaszczynie, na drodze w kierunku Gdyni, na wysokości stacji benzynowej doszło do kolizji volkswagena z autobusem. Jak informują strażacy, ucierpiały dwie osoby z osobówki, ale prawdopodobnie nie doznały one poważniejszych obrażeń.

Jak informuje Karolina Jędrzejczak, zastępca rzecznika prasowego KPP Kartuzy, ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca vw, wyjeżdżając z ulicy Starochwaszczyńskiej nie zachowała należytej ostrożności i zderzyła się z autobusem jadącym w kierunku Gdyni. Na szczęście nikomu z pasażerów nic się nie stało. Na miejscu przebadane zostały natomiast osoby podróżujące osobówką. Policjanci ukarali sprawczynię wypadku mandatem w wysokości 300 zł.

fot. KP PSP Kartuzy

REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

driverdriver

6 3

Autobus taki mały że go nie widac 16:38, 10.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone