Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
14:35, 10.10.2018
Nasi ukochani dziadkowie zawsze powtarzają, że nie potrzebują żadnych prezentów, a najcenniejsze są dla nich odwiedziny dzieci i wnuków. Oczywiście nie wypada jechać do babci bez kwiatów, ani zaglądać do dziadka bez naleweczki. Choć starsi ludzie nie obrażą się, kiedy nic im nie przywieziemy, będzie im niezmiernie miło, gdy otrzymają choćby drobny upominek. Mamy parę pomysłów na wyjątkowe prezenty dla seniorów i chętnie się z Wami nimi podzielimy.
08:20, 26.09.2018
Z roku na rok i miesiąca na miesiąc najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa świata zaskakuje nas coraz bardziej. Stale dopracowywane algorytmy zmieniając się potrafią z nagła skazać niejeden sieciowy biznes na dodatkowe inwestycje i poszukiwanie specjalistów nadążających, a nawet przewidujących politykę technologicznego hegemona z Moutain View.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
08:29, 24.09.2018
W tramwaju i w autobusie. W sklepie, banku, aptece i przychodni. Czekając na przystanku, stojąc w korkach, robiąc zakupy. W pracy i w domu. Zajmując się banalnymi lub poważnymi sprawami. Wtedy, gdy masz wolny czas i wtedy, gdy Twój grafik pęka w szwach. Bez względu na miejsce, czas i okoliczności – wymarzona oferta pracy może pojawić się na Twoim telefonie. Dowiedz się, jakie korzyści niesie aplikacja do szukania pracy Pracuj.pl.
10:00, 21.08.2018
W każdej dziedzinie będącej obiektem jakiegokolwiek hobby istnieją kwestie, które są przedmiotem niekończących się sporów poszczególnych jego entuzjastów. Samodzielny wyrób alkoholi nie jest tu wyjątkiem. Wykorzystywane w domowej produkcji metody są podporządkowane nie dopracowanym dla wyniku ekonomicznego technologiom, tylko własnym upodobaniom, doświadczeniom, przekonaniom. M. in. z nich wynika wybór naczynia do fermentacji. Podpowiadamy jednak pewne argumenty praktyczne.
09:04, 21.08.2018
Zakup wózka dziecięcego jest niemałym wydatkiem, a jednocześnie dużym wyzwaniem dla przyszłych rodziców. To podstawowy element wyprawki, który musi być dobrze dopasowany do potrzeb i warunków mieszkaniowych, aby był pomocą, a nie zmorą codzienności. Wielu młodych rodziców nie wie jednak na co zwracać uwagę podczas zakupów, a każdy producent wózków dziecięcych oferuje coś innego. To sprawia, że ciężko się zdecydować, szczególnie jeśli ma to być wózek pierwszej pociechy, a rodzice nie wiedzą jeszcze co jest przydatne w pierwszych miesiącach życia takiego malucha. Przychodzimy z pomocą i podpowiadamy co się przyda w tym elemencie wyprawki i na co koniecznie zwrócić uwagę.
3
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
11:41, 06.08.2018
We wtorek (22.05) toruński sąd wydał wyroki w stosunku do 63 mężczyzn zatrzymanych po meczu piłki nożnej. Sąd zdecydował m.in. o zakazach wstępu na imprezy masowe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz mecze piłki nożnej rozgrywane przez kadrę narodową lub polski klub sportowy poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na 2 lata.
12:25, 23.07.2018
Masowe korzystanie z komunikacji miejskiej stało się standardem w większości dużych miast – zarówno w Polsce, jak i w Europie. Oczywiście jest to rozwiązanie pod wieloma względami bardzo wygodne, oznacza brak konieczności poszukiwania miejsc parkingowych, których w polskich miastach niestety brakuje. Z drugiej strony organizacja transportu publicznego w niektórych miejscach pozostawia wiele do życzenia. Jednak nawet najlepiej zorganizowany transport publiczny nie oznacza, że nie dochodzi w nim do różnego rodzaju wypadków. Konieczność gwałtownego hamowania, zbyt szybkie zamknięcie drzwi autobusu, czy niesprawność pojazdu to tylko niektóre z możliwych powodów wyrządzenia szkody pasażerowi. Dlatego warto, aby korzystający z komunikacji publicznej pasażer wiedział, jakie przysługują mu prawa.
08:16, 19.07.2018
Nie od dziś wiadomo, że czarny jest w większości przypadków kolorem bardzo bezpiecznym. Nadaje się na większość okazji – od randki po spotkanie w sprawie pracy. Nie inaczej sprawa ma się w przypadku dodatków do telefonów. Panowie chętniej wybierają czerń, ponieważ jest to wybór prosty i szybki. A może jednak zdobędziemy się na nieco ekstrawagancji i poszukamy osłon na nasze telefony w barwach innych, niż wspomniany czarny? Prezentujemy kilka modeli pokrowców, które z pewnością zainteresują płeć „brzydką”, a jednocześnie nie odstraszą przesadnie pstrokatą aparycją.
REKLAMA
11:45, 18.07.2018
Bezrobocie w Polsce maleje systematycznie od dłuższego czasu. Jednak ostatnio statystyki związane z zatrudnieniem dają szczególne powody do optymizmu. Nieco ponad sześcioprocentowy wskaźnik bezrobocia sytuuje Polskę w gronie takich potęg gospodarczych jak Niemcy, Wielka Brytania czy Holandia.
11:38, 18.07.2018
Szukanie pracy jest obecnie prostsze niż jeszcze kilka lat temu. Z jednej strony pracownikom sprzyja aktualna sytuacja na rynku zatrudnienia. Jednocześnie mają oni do dyspozycji szereg nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym dowiadują się o ciekawych ofertach, ale też mogą sprawie aplikować na wybrane stanowiska. Mimo to szukanie pracy zawsze jest wyzwaniem, do którego trzeba się przygotować.
12:08, 04.07.2018
Papy są bardzo wdzięcznym materiałem dla każdego dekarza. Pracuje się z nimi łatwo i sprawnie, choć wielu klientów i inwestorów wciąż kojarzy ten materiał z fachowcami ubrudzonymi lepikiem, oparami szkodliwych chemikaliów i niechlujnością ekip układających kolejne asfaltowe rolki. To jednak widoki, które pozostają nieaktualne od co najmniej dekady. Dzisiejsze generacje pap nie tylko gwarantują czystą i nowoczesną metodę montażu, ale też zapewnią wieloletnią skuteczność przy całej gamie projektów. Poniżej postaramy się przekonać Państwa o ich wszechstronności.
REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone