Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Szwaczka-Krawcowa

Data dodania: 2024-04-17 10:15:31 ID: 22923

586 Pokaż numer [email protected]

Brands Polska Sp. z o.o. to firma z ugruntowaną pozycją na rynku, zajmująca się produkcją i zdobieniem odzieży sportowej, roboczej i reklamowej, która poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez zakład pracy – od 1. dnia pracy
- praca w godzinach: 6.00 – 14.00
- półgodzinna płatna przerwa w ciągu dnia pracy
- praca zespołowa oparta na wzajemnym szacunku i wsparciu
- możliwa premia uznaniowa zależna od wyników, dyspozycyjności, jakości i produktywności pracownika
Oczekiwania:
-dokładność,
-sumienność,
-odpowiedzialność,
-dążenie do doskonalenia wykonywanej pracy
-dobra organizacja pracy własnej
-zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
-chęć do pracy oraz poszerzania swoich kompetencji zawodowych,
Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn szyjących
- szycie odzieży w wymaganym standardzie jakościowym
- szycie danych artykułów od podstaw do etapu końcowego

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt tel. 058 694 93 14 bądź drogą mailową na poniższy adres.
[email protected]
Somonino