Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Operator produkcji / Pruszcz Gdański 5 500 brutto na START

Data dodania: 2024-04-19 19:41:17 ID: 22986

[email protected]

zdjecie ogloszenia

Biuro Rekrutacji Personelu SEARCHERS w imieniu przedsiębiorstwa, będącego wiarygodną firmą produkcyjno-handlową z dobrymi tradycjami, rekomenduje pracę w nowoczesnej hali produkcyjnej, na stanowisku:

Operator produkcji Operator maszyn
Mamy stanowiska, zarówno dla osób z doświadczeniem, jak i dla osób chcących nabyć doświadczenia i kwalifikacji.

ZADANIA (do wszystkiego wdrożymy):
- obsługa maszyn produkcji przemysłowej,
- zaopatrywanie stanowiska w komponenty,
- umieszczenia elementów na maszynie i uruchamianie procesu obróbki,
- standardowe konserwacje urządzeń produkcyjnych,
- współpraca z Liderem zmiany i pozostałymi Pracownikami.

OCZEKIWANIA:
- chęć do podjęcia stałej pracy,
- zainteresowanie nabywaniem nowych umiejętności i kwalifikacji,
- mile widziane obycie w pracy przy produkcji lub innym stanowisku fizycznym (ale mamy stanowiska również dla osób bez doświadczenia),
- zainteresowanie pracą zmianową (2 dni pracy, 2 dni wolne, 2 nocki pracy...).

ZAPEWNIAMY:
- umowę o pracę bezpośrednio z firmą,
- wynagrodzenie w podstawie na START 5 500 brutto + premie + dla chętnych możliwość nadgodzin,
- zaawansowany pakiet prywatnej opieki medycznej, karta sportowa, karta upominkowa, program emerytalny, dodatkowe ubezpieczenie,
- sponsoring wczasów i inne gratyfikacje z ZFŚS,
- kursy i szkolenia sponsorowane w 100, takie jak: uprawnienia na wózki widłowe, suwnice UDT, uprawnienia elektryczne SEP, obsługa maszyn CNC,
- parking firmowy.

ZAPRASZAMY do przesyłania CV na adres [email protected] , w tytule wiadomości koniecznie wpisując nr ref UOP0424.

W treści CV koniecznie należy dopisać
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym nr UOP0424 prowadzonym przez SEARCHERS z siedzibą w Gdańsku, ul. Siennicka 259 80-758 Gdańsk, w tym na udostępnienie ww danych potencjalnemu pracodawcy.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 27979.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwanym dalej: Rozporządzenie lub RODO informuję, że Administratorem PaniPana danych osobowych jest SEARCHERS z siedzibą w Gdańsku, ul. Siennicka 259 80-758 Gdańsk. Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania PaniPana danych osobowych może PaniPan uzyskać kontaktując się z Administratorem w następujący sposób: listownie na adres: ul. Siennicka 259 80-758 Gdańsk, drogą e-mailową: [email protected], telefonicznie tnij.tcz.pl/?u=8b98b6 . Podane przez PaniąPana dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę, udostępniania PaniPana danych potencjalnym pracodawcom, udziału w przyszłych procesach rekrutacji (o ile PaniPan wyraziłał na to zgodę) oraz udzielania PaniPanu pomocy w znalezieniu pracy, w tym poprzez prezentowanie PaniPanu odpowiednich ofert pracy. Podstawą przetwarzania PaniPana danych osobowych jest: obowiązek prawny w zakresie uzyskania danych osobowych określonych w treści przepisu art. 221 § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy - art. 6 ust. 1 lit c) RODO podejmowanie działań przed zawarciem umowy o pracę bądź umowy cywilnoprawnej - art. 6 ust. 1 lit b) RODO prawnie uzasadniony interes realizowany przez Administratora - art. 6 ust. 1 lit. f) RODO, tj.: w zakresie danych zebranych od PaniPana podczas rozmowy kwalifikacyjnej Administrator ma prawnie uzasadniony interes w tym, aby sprawdzić PaniPana umiejętności i zdolności - jest to mu potrzebne do oceny czy jest PaniPan odpowiednią osobą na stanowisko, na które prowadzona jest rekrutacja zgoda wyrażona przez PaniąPana w zakresie przetwarzania danych wykraczających poza katalog danych osobowych określony przepisem prawa, o którym mowa w pkt a powyżej - odnośnie PaniPana udziału w aktualnym procesie rekrutacji, jak i przyszłych, prowadzonych przez Administratora procesach rekrutacji, a także odnośnie przekazania PaniPana danych osobowych określonemu podmiotowi (potencjalnemu pracodawcy) jeżeli taka zgoda została przez PaniąPana wyrażona - art. 6 ust. 1 lit a) RODO. PaniPana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji celów przetwarzania zebranych od PaniPana danych, o których mowa powyżej w ust. 2, tj. co do zasady: w przypadku wyrażenia zgody na wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym - do czasu zakończenia prowadzonego procesu rekrutacyjnego i zostaną usunięte najpóźniej w ciągu miesiąca po jego zakończeniu.