Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

KHLPN. W weekend podwójna dawka piłkarskich emocji

Opublikowany: 2011-12-09 10:56 Autor: nadesłane

W ten weekend Kartuska Halowa Liga Piłki Nożnej ruszy dwa razy, w sobotę i w niedzielę (4. i 5. kolejka). Do zdobycia będzie aż 6 punktów. Pojedynki zapowiadają się naprawdę emocjonująco. Zarówno w superlidze, jak i w lidze II spotkają się ze sobą naprawdę mocne zespoły.

REKLAMA

fot. PS/ archiwum

fot. PS/ archiwum

Układ w tabelach może ulec znaczącej zmianie. W grudniu spotkamy się jeszcze w kolejny weekend (niedziela, 18.12.). Zaraz potem przerwa świąteczna i wznowienie rozgrywek, 7. stycznia.

Sobota zapowiada się niezwykle ciekawie. Na pewno warto obejrzeć wszystkie spotkania superligi, a w szczególności pojedynek FUH Maniary Gdańsk ze Zbrójstalem/ Expertem Kartuzy. Ten mecz może być hitem 4. kolejki. Jeśli beniaminek z Kartuz zdoła wygrać, przesunie się na wysoką, 3. pozycję w tabeli.

fot. PS/ archiwum

fot. PS/ archiwum

Lider Tombud Kartuzy podejmie niebezpiecznego Grahama Sierakowice. Wynik tego spotkania jest wielką niewiadomą, bo Graham nie raz już udowodnił, że stać go na naprawdę dobrą grę, i to z najlepszymi.

W 2. lidze niezwykle emocjonujące będzie spotkanie AGD RTV Zarex Kartuzy – Młody Mściwoj Kartuzy. Tutaj wszystko może się zdarzyć. Młody Mściwoj gra coraz lepiej, z meczu na mecz rozkręca się także Zarex.

fot. PS/ archiwum

fot. PS/ archiwum

W grupie B warto obejrzeć mecz Markbud Grzybno – Grunke Somonino. Wynik zdecyduje, która z drużyn przesunie się w tabeli, może nawet o dwie pozycje (jeśli wygra czwarty do tej pory Markbud, to przy odrobinie szczęścia awansuje na 2. miejsce).

Niedziela również będzie ciekawa. W 2. lidze ciężka przeprawa dla dotychczasowych liderów tabel. W grupie A hitem będzie mecz liderów: SMS Słupsk (1.) zagra z AGD RTV Zarex Kartuzy (2.). Jeśli przyjezdni ze Słupska przegrają, stracą prowadzenie i niespodziewanym liderem będzie właśnie ich sobotni rywal.

fot. PS/ archiwum

fot. PS/ archiwum

W grupie B Wodomex Bojano (przed 4. kolejką na miejscu 1.) podejmie niebezpieczną drużynę z Żukowa (ZBZ Formela, pozycja 5.). Tutaj również może być różnie, bo z meczu na mecz Żukowianie grają coraz lepiej. W KHLPN są nowicjuszami, a przegrali do tej pory tylko jedno spotkanie.

W superlidze hitem będzie mecz Tombudu Kartuzy z Elusem. Odmienionemu Elusowi nie idzie najlepiej, zawodnicy tego klubu za wszelką cenę będą się chcieli odgryźć. Na razie są na przedostatnim miejscu w tabeli, co na pewno nie jest zadowalające, bo wzmocnili skład, a w bramce mają Kacpra Tułowieckiego, goalkippera trzecioligowej GKS Cartusii. W Tombudzie roi się od zawodników, którzy grają w 3., 4. i 5. lidze. To może być naprawdę niezłe widowisko.

nadesłane, KSS Sokół

Komentarze do artykułu Komentarze [3]

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.