Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Somonińska Liga Piłki Nożnej Halowej. Sani Tech Kiełpino nadal liderem

Opublikowany: 2017-01-01 19:42 Autor: nadesłane

Podczas drugiej kolejki Somonińskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w pierwszym meczu spotkały się drużyny obrońcy tytułu mistrza i aktualnego lidera Sani Tech Kiełpino oraz czwarta drużyna tabeli Domaros Somonino.

REKLAMA

Zdecydowanym faworytem byli zawodnicy z Kiełpina, lecz od początku spotkania toczyła się wyrównana walka zakończona po pierwszej połowie wynikiem 2:1 dla Sani Techu. Gdy na początku drugiej połowy Domaros wyszedł na prowadzenie 4:2 sensacja wisiała w powietrzu. Lecz w końcówce bardziej doświadczeni zawodnicy z Kiełpina głównie po bramkach Marcina Dampc, który strzelił aż pięć w całym meczu i zdecydowanie przewodzi w klasyfikacji strzelców, przechylili szalę na swoją stronę wygrywając ostatecznie 7:4.

fot.nadesłane

Trzy bramki dla przegranych w tym meczu strzelił Tomasz Wagner. W drugim spotkaniu wicelider CH Toporek Przodkowo pokonał Allforcars Futsal Team Kartuzy 8:4. Drużyna z Kartuz wyraźnie wzmocniła skład w porównaniu z pierwszą kolejką i może jeszcze sporo napsuć krwi ekipom z czoła tabeli. W kolejnym meczu Hotel Spa Ostrzyce rozgromił Red Wolves Chmielno 9:1.

Po trzy bramki dla drużyny z Ostrzyc strzelili Szymon Kotłowski oraz Daniel Radomski. W czwartym spotkaniu No Name Kartuzy pokonał FC Buka Goręczyno 4:1 mając kontrolę nad jego przebiegiem przez cały czas trwania meczu. W piątym pojedynku tej serii zgodnie z oczekiwaniami doszło do bardzo zaciętej walki. Drużyny Atomu Goręczyno i Dormar Meble Żukowo stworzyły bardzo ciekawe widowisko i wynik był sprawą otwarta do ostatnich sekund. Ostatecznie górę wzięło doświadczenie zeszłorocznego wicemistrza i Atom pokonał młodych zawodników z Żukowa 3:2. W ostatnim meczu kolejne bardzo wyrównane spotkanie rozegrała WKS Koszkania, która pokonała nieobliczalną drużynę FC Przywidz 5:4.

fot.nadesłane

Trzecia kolejka zostanie rozegrana 7 stycznia od godz. 16.00. Najciekawiej zapowiadają się cztery pojedynki począwszy od godziny 17.30 pomiędzy Dormar Meble Żukowo i WKS Koszkania, Domaros Somonino i CH Toporek Przodkowo oraz No Name Kartuzy i Atom Goręczyno. Na zakończenie lider Sani Tech Kiełpino zagra zawsze prestiżowe spotkanie z FC Buka Goręczyno.

fot.nadesłane

Tabela po 2 kolejce:

1. SANI TECH KIEŁPINO 6; 27:9
2. CH TOPOREK PRZODKOWO 6; 20:6
3. ATOM GORĘCZYNO 6; 15:6
4. WKS KOSZKANIA 6; 9:7
5. HOTEL SPA OSTRZYCE 3; 12:5
6. NO NAME KARTUZY 3; 5:3
7. DORMAR MEBLE ŻUKOWO 3; 4:4
8. DOMAROS SOMONINO 3; 9:11
9. FC BUKA GORĘCZYNO 0; 5:9
10. FC PRZYWIDZ 0; 8:17
11. RED WOLVES CHMIELNO 0; 3:21
12. ALLFORCARS FUTSAL TEAM KARTUZY 0; 9:28

Najlepsi strzelcy:

14 goli – Marcin Dampc (Sani Tech Kiełpino)
6 goli – Łukasz Riegel (CH Toporek Przodkowo)

4 gole:
Dawid Gliwa (Atom Goręczyno)
Karol Kosek (Sani Tech Kiełpino)
Szymon Kotłowski (Hotel Spa Ostrzyce)
Arkadiusz Miotk (Atom Goręczyno)
Daniel Radomski (Hotel Spa Ostrzyce)

(M. Lamk, oprac.W.D.)

REKLAMA

 Reklama Bat

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze

  • Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.