Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Dwa zespoły Raduni na podium w Kowale Winter Cup

Opublikowany: 2017-02-18 12:40 Autor: nadesłane

Bardzo dobrze spisały się drużyny Raduni z roczników 2005 i 2006 w Kowale Winter Cup 2017. Zespół Raduni II występował w grupie A i osiągnął następujące rezultaty: 3:2 z GKS Kowale, 2:0 z Jaguarem Gdańsk, 1:1 z GKS Kowale 2006 i 3:1 z Kaszubią Kościerzyna i jako zwycięzca swojej grupy awansował do dalszej części rozgrywek.

REKLAMA

Pierwszy zespół Raduni rozgrywał swoje mecze w grupie B, gdzie uzyskał następujące wyniki: 8:1 z GKS II Kowale, 2:0 z GTS Pruszcz Gdański, 3:0 z Sokołem Ełganowo oraz 2:4 z Moreną Gdańsk zajmując II miejsce w swojej grupie premiowane awansem do fazy finałowej turnieju.

fot.KS Radunia

W tej fazie rozgrywek nasze drużyny uzyskały następujące wyniki: Radunia II – Radunia I 3:5, Radunia II – Kowale II 3:1, Radunia I – Kowale I 3:0, Kowale II – Radunia I 0:8, Radunia II – Kowale I 3:1, Radunia I – Morena Gdańsk 0:1 zajmując ostatecznie II miejsce w przypadku Raduni I i III miejsce w przypadku Raduni II w końcowej klasyfikacji Kowale Winter Cup 2017.

Dodatkowo piłkarze Raduni zostali wyróżnieni indywidualnymi nagrodami dla najlepszego bramkarza, którą otrzymał otrzymał Szymon Szulc oraz najlepszego zawodnika, która trafiła do rąk Julii Formeli.

fot.KS Radunia

REKLAMA

 Reklama Bat

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze

  • Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.