Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Rozgrywki kartuskiej halówki wkroczyły w decydującą fazę

Opublikowany: 2017-02-12 21:58 Autor: nadesłane

W I lidze KHLPN nowy mistrz New Look Kartuzy pokonał Elwoz Szklana 13-4. Trwa rywalizacja o pozostałe miejsca na podium. Medal, choć jeszcze nie wiadomo jakiego koloru, zapewnił sobie Elus Kartuzy, który pokonał Syldar Kiełpino 5-4 i do tytułu wicemistrza brakuje mu tylko 1 punktu. Inny kandydat do 2. miejsca w tabeli, Markbud Grzybno pokonał Zbrójstal Kartuzy 5-2. Zarówno Zbrójstal jak i wcześniej wspomniany Syldar nadal zachowują szansę na brązowe medale.

Wydarzeniem kolejki w II lidze było spotkanie pomiędzy czołowymi drużynami walczącymi o najwyższe miejsce w tabeli: Markbudem II Grzybno i Kwiaciarnią Zaremba Kartuzy. Wynik 1:1 powoduje, że rywalizacja o 1 miejsce w tabeli nie jest rozstrzygnięta, jednak gwarantuje tym zespołom podium w końcowej klasyfikacji.

W walce o medale uczestniczy również drużyna Krzewi Róg/Europak Garcz, która pokonała Gaz-Rom 5:3, a także Słońce Kartuzy, który zwyciężył CUBE Kartuzy 6:3. Szanse na brązowe medale zachował zespół Atut Kartuzy, który pokonał Usługi Stolarskie Grzybno 6:2.

Najbliższa kolejka odbędzie się 19 lutego od godz. 10.00.