Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Zapaśnicy nieźle spisali się podczas Pucharu Młodzieżowców w Raciborzu

Opublikowany: 2017-02-28 19:03 Autor: nadesłane

Zapaśnicy Cartusii, Moreny Wegi Żukowo i KKS Kartuzy walczyli na matach w Raciborzu podczas Pierwszego Pucharu Młodzieżowców w zapasach w stylu klasycznym.

Klub Cartusia Kartuzy reprezentowało pięciu zawodników. W swoich wagach dobrze zaprezentowali się Sebastian Bir i Damian Metza, Sebastian zdobył brąz w kategorii 66 kg, a Damian także brąz w kat. 71 kg. Aby zdobyć medal Damian odniósł trzy zwycięstwa, a Sebastian cztery. Za udany start należy uznać siódme miejsce Jakuba Struczyńskiego. Pozostali zawodnicy zajęli następujące pozycje:​ Jakub Hildebrandt (Kat. 71kg) – Miejsce 10, Rafał Formela (Kat. 130 kg) – miejsce 10. W punktacji drużynowej Cartusia uplasowała się na siódmym miejscu.

Nieźle spisali się też zawodnicy KKS Kartuzy i Morena Wega Żukowo. Nikodem Rakowski był 8., a Krystian Wika 9. w kat. 66 kg, zaś Bartosz Dunst 9. w kat. 130 kg. Trzeci w kat. 85 kg. był Kacper Klasa (Morena Wega Żukowo).