Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Młodzi szczypiorniści UKS BAT Kartuzy ze srebrnymi medalami Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Opublikowany: 2017-03-19 22:01 Autor: nadesłane

Uczniowie SP 5 Kartuzy (UKS BAT Kartuzy) pod wodzą Krzysztofa Króla zdobyli srebrny medal mistrzostw Województwa igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W grupie ograli SP 10 Słupsk 26:13, 14:12 wygrali z Nową Karczmą i awansowali do finału grając ze zwycięzcą z drugiej grupy. W finale z Kwidzynem przegrali 15:8. Tym samym drużyna z Kartuz szósty rok z rzędu stanęła na podium w piłce ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Gimnazjady. W najbliższy czwartek w finale Gimnazjady w Słupsku zagrają uczniowie Gimnazjum nr 2 Kartuzy (rocznik 2001).