Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Powersystem mistrzem rozgrywek XIII edycji Kartuskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej

Opublikowany: 2017-03-15 12:31 Autor: nadesłane

Na jedną kolejkę przed zakończeniem rozgrywek znamy już kolejność drużyn na podium. Na pierwszym miejscu uplasował się zespół Powersystemu Kartuzy, który w trzynastej kolejce odniósł dwa zwycięstwa za trzy pkt, wygrywając 3:0 z Dark warriors i 3:1 z UKS Klukowa Huta.

REKLAMA

Drugie miejsce, pomimo pauzy w przedostatniej kolejce, przypadło drużynie D&H Bytów. Ten zespół ma jeszcze do rozegrania dwa mecze i nawet przy zwycięstwie za 6 pkt. będzie tracił do lidera 2 pkt. Na najniższym stopniu na podium uplasowała sie drużyna Acyrlexu Kościerzyna, która w ostatnim meczu zwyciężyła nad Kunikowskim Przodkowo 3:2.

fot.nadesłane

W ostatniej kolejce rozstrzygnie sie kolejność drużyn grających o miejscach 4 – 6. UKS Klukowa Huta zmierzy się z Naszym Dachem Stężyca, który ma 2 pkt. przewagi nad UKS i Kunikowskim Przodkowo, zaś Przodkowianie zagrają z drugą drużyną kartuskiej ligi – Bytowem. Uzyskane wyniki przez te drużyny będą miały wpływ na rozstawiane w kończącym sie 26 marca Turniejem Prawdy. VII miejsce przypadło drużynie Mat Bud Kiełpino, zaś na ostatnim miejscu rywalizację zakończyła drużyna Dark Warriors.

W niedzielę 19 marca od godziny 10.00 rozpocznie się XIII kolejka KALPS.

fot.nadesłane

REKLAMA

 Reklama Bat

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze

  • Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.