Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

W sobotę w Chwaszczynie prolog V Jubileuszowego cyklu Kaszuby Biegają

Opublikowany: 2017-03-08 14:42 Autor: nadesłane

Impreza pod nazwą Rozbiegaj się w Chwaszczynie rozpocznie się o godz. 10.00 biegami dla dzieci i młodzieży. O godz. 11.00 wystartuje bieg na 10 km z udziałem około 600 zawodników z terenu całej Polski.

REKLAMA

Gospodarzem imprezy jest Sołectwo Chwaszczyno, a organizatorem Kaszubskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął: Wojciech Kankowski, burmistrz gminy Żukowo. Baza imprezy będą obiekty Zespołu Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie im. Adama Mickiewicza, Chwaszczyno ul. Mickiewicza.

W imprezie zastosowany zostanie elektroniczny pomiar czasu. Zawodnicy zostaną sklasyfikowani w 15 kategoriach, każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, gorący poczęstunek, natomiast najlepsi nagrody rzeczowe. Parking dla uczestników biegów znajdować się będzie w Chwaszczynie na terenie Giełdy Samochodowej przy ul. Tuwima.

W związku z organizacja imprezy w godzinach 10.00 – 13.00 będą czasowe utrudnienia w ruch na ulicach Mickiewicza oraz Sobiesława I. W okolicy Zespołu Szkół objazd ulicą Sienkiewicza i Żeromskiego.

(mat.pras.)

REKLAMA

 Reklama Bat

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze

  • Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.