Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Dziś startuje Akademia Biegowa w Stężycy

Opublikowany: 2017-04-21 11:10 Autor: nadesłane

Od dziś na terenie parku przy amfiteatrze w Stężycy spotykać się będą wszyscy miłośnicy biegania. Treningi odbywać się będą pod okiem doświadczonego szkoleniowca Karola Nowakowskiego, który założył już Akademie Biegowe w Kiełpinie i Kartuzach.

REKLAMA

Akademia Biegowa to propozycja nie tylko dla doświadczonych biegaczy, ale zwłaszcza dla początkujących, a także dla rowerzystów, triatlonistów, a nawet miłośników innych sportów. Skorzystać z niej mogą wszyscy, którzy chcą poprawić swoją sprawność ogólną, szybkość, siłę i wytrzymałość czy usystematyzować swoją wiedzę.

fot.archiwum/W.Drewka

- Głównym celem jest podniesienie poziomu sportowego uczestników i świadomości o istocie aktywności fizycznej w naszym życiu oraz jak wiele czynników ma wpływ na zdrowe życie oraz jak wiele wpływa na lepsze, ekonomiczniejsze i bezpieczniejsze bieganie – podkreśla Karol Nowakowski. – Sam trening nie polega jedynie na tupaniu „suchych” kilometrów i to chcę zaszczepić w zawodnikach. Zajęcia wzmacniają charakter, budują pewność siebie i siłę psychiczną oraz wiarę w to, że możemy mimo upływającego wieku stawać się coraz lepsi.

Pierwsze zajęcia odbędą się dziś w Stężycy o godz. 19:00. Na początek przewidziano spotkanie informacyjne, a następnie godzinne zajęcia wprowadzające. Zajęcia treningowe każdorazowo trwać będą ok. 90 minut. Pierwsze spotkanie jest bezpłatne.

(mat. pras., oprac.W.D.)

REKLAMA

 Reklama Bat

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [5]

 • 3 1 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # niezainteresowany

  "pierwsze spotkanie za darmo" .... dobre mi, wszędzie tylko zysk i kasa, płacić za to żeby pobiegać w lesie i pooddychać świeżym powietrzem, mistrzami świata ty wy i tak nie zostaniecie

 • 2 2 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Kasa jest

  Pierwsze za darmo a potem 12zł, kasa leci

 • 1 2 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # do poprzedników

  nikt nie zmusza was do biegania. Warto posłuchać mądrzejszych, mniej kontuzji, więcej efektów i lepsze wyniki

 • 1 1 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # #do poprzedników

  większość chce biegać dla zdrowia a nie dla wyników , poza tym w necie masz pełno informacji jak biegać, jak zapłacą kasę to nie będę miał kontuzji ? ;)

 • 4 1 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # jad

  tak samo możesz pojeździć na rowerze, nie musisz płacić za starty w zawodach MTB. Możesz obejrzeć film w domu, nie musisz chodzić do kina. Możesz ten poskakać na skakance i podnosić butelki wody a nie chodzi do forma fitness i płacić trenerom za instruktaż..... więcej jadu nie macie?żal dup.... ściska.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.