Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Piłka ręczna. Młodzi szczypiorniści GKS Żukowo ze srebrnym medalem Ligi Wojewódzkiej

Opublikowany: 2017-04-06 14:51 Autor: nadesłane

Piłkarze ręczni z rocznika 2005 zostali wicemistrzami pomorskiej ligi. W finałowym turnieju, który odbył się w Żukowie, lepsi od nich okazali się tylko szczypiorniści MTS Kwidzyn.

REKLAMA

Zawodnicy GKS Żukowo od października brali udział rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej piłki ręcznej rocznika 2005. Po fazie grupowej awansowali do strefy finałowej, w której rywalizowały cztery najlepsze drużyny z Pomorza.

Drużyny walczyły o punkty w czterech turniejach w różnych miastach. Ostatni turniej odbył się w Żukowie. Po zaciętych i wyrównanych spotkaniach młodzi piłkarze ręczni z GKS Żukowo ulegli tylko zwycięzcom ligi – MTS Kwidzyn, zdobywając srebrny medal Ligi Wojewódzkiej.


fot. nadesłane

Zawodnicy są uczniami Szkoły Podstawowej w Żukowie a zespół prowadzi trener Sebastian Formela. Skład zespołu: Benkowski Igor, Deik Jakub, Maciejewski Nikodem, Treder Mikołaj, Konkel Filip, Wróbel Tomasz, Groth Maciej, Kasprzak Radosław, Tutkowski Alan, Barzowski Alan, Sikora Paweł, Glazik Szymon, oraz Sendecki Fabian, Hejmowski Sebastian, Bastian Krzysztof, Krenke Oskar.

fot. nadesłane

Po zakończeniu na uczestników turnieju czekał uroczysty tort ufundowany przez rodziców zawodników, którzy dzielnie dopingowali ich podczas rozgrywek.

(nadesłane: OKiS Żukowo, oprac. M.Dz.)

REKLAMA

 Reklama Bat

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze

  • Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.