Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Pływanie. Jakub Skierka trzeci w Grand Prix Pucharu Polski w Lublinie

Opublikowany: 2017-04-12 16:19 Autor: nadesłane

Zawody z cyklu Grand Prix Puchar Polski jak zwykle gromadzą czołówkę polskiego pływania. Cartusia Kartuzy miała również swojego reprezentanta w osobie Jakuba Skierki, który na pewno zasługuje na miano czołowego polskiego grzbiecisty.

W zawodach Grand Prix kartuski pływak, a zarazem uczeń ZSO nr 2 w swojej koronnej konkurencji 200 m stylem grzbietowym zajął trzecią pozycję, na 100 m grzbietowym ukończył start na 6. pozycji, na dystansie sprinterskim 50 m stylem grzbietowym zajął pozycję 8.

Dziękujemy za pomoc w realizacji sportowych celów Urzędowi Miasta Kartuzy oraz obecnemu indywidualnemu sponsorowi Jakuba- Panu Karolowi Słabkowi i jego firmie Pomorskiemu Centrum Napraw Pojazdów.