Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Tomasz Birr z Raduni Stężyca najlepszym zawodnikiem turnieju o Puchar Prezesa KP Legia Warszawa

Opublikowany: 2017-06-18 00:16 Autor: nadesłane

Reprezentacja Programu "Piłkarska przyszłość z Lotosem" (rocznik 2007), w połowie złożona z piłkarzy Raduni Stężyca, zdobyła brązowe medale w VIII Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim o Puchar Prezesa KP Legia Warszawa "Legia Bart 2017" w kategorii U10.

REKLAMA

W kadrze Lotosu wystąpiło aż sześciu zawodników Raduni: Kacper Mach, Tomasz Birr, Wiktor Etmański, Jakub Richert, Szymon Recław i Aleksander Reclaw. Kadrowicze Lotosu najpierw zremisowali z Wisłą Płock 0:0 oraz wygrali z Legią Bartoszyce 1:0. Później rozpoczęli od remisu 0:0 z Balticą Kaliningrad (Rosja), następnie wygrali z AFA Olaine (Łotwa) 2:0, a pierwszą bramkę strzelił Aleksander Reclaw z Raduni.

W kolejnym spotkaniu zwyciężyli z Wigrami Suwałki 4:1, a trzy gole strzelili piłkarze ze Stężycy: Aleksander Reclaw, Szymon Recław i Jakub Richert. W następnym spotkaniu zremisowali z Gwiazdą Bydgoszcz 1:1 oraz zremisowali z Legią Warszawa 2:2. Dwie bramki w tym meczu zdobył piłkarz Raduni Tomasz Birr, a kadrowicze Lotosu wywalczyli awans do pierwszej ósemki rozgrywek.

fot.nadesłane

W kolejnych spotkaniach wygrywali kolejno z Sdyushor 5 Kaliningrad (Rosja) po golu Jakuba Richerta, z Pogonią Siedlce 3:2, a jedną z bramek strzelił Wiktor Etmański, z Polonią Warszawa 1:0 i ulegli Kosie Konstancin 1:0 zajmując ostatecznie III miejsce w końcowej klasyfikacji.

Ogromne wyróżnienie spotkało piłkarza Raduni Stężyca Tomasza Birra, który został wybrany najlepszym zawodnikiem VIII Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Prezesa KP Legia Warszawa „Legia Bart 2017”. Najlepszym zawodnikiem reprezentacji programu „Piłkarska przyszłość z Lotosem” został wybrany inny piłkarz Raduni, Jakub Richert.

(I.S.)

REKLAMA

 Reklama Bat Ekogroszek

Komentarze do artykułu Komentarze

  • Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.