Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Wysoka pozycja juniorów Cartusii 1923. Łukasz Plichta w Akademii Młodych Orłów

Opublikowany: 2017-06-17 10:51 Autor: nadesłane

Młodzi piłkarze Cartusii 1923 Kartuzy (rocznik 2004/2005), trenujący w ramach programu Piłkarska Przyszłość z Lotosem pod wodzą trenera Jerzego Meissnera zakończyli rozgrywki. Grają w najwyższej I lidze wojewódzkiej juniorów. Sezon zakończyli na wysokiej 4. pozycji w tabeli, ustępując jedynie takim klubom jak Lechia Gdańsk S.A., Jaguar Gdańsk oraz Chojniczanka Chojnice.

REKLAMA

Drużynę tworzą: Radosław Cirocki, Leon Dera, Norbert Drywa, Maciej Kobiela, Szymon Konkol, Nikodem Kitowski, Dawid Kitowski, Oskar Klawikowski, Kamil Czerwionka, Piotr Kreft, Adrian Otta, Nikodem Paszki, Łukasz Plichta, Mikołaj Penkowski, Dorian Pióro, Maciej Sidor, Oliwier Stenzel, Aleksander Wydrowski i Jakub Żołądź.

fot.mat.pras./Cartusia 1923

Wśród zawodników jest wielu utalentowanych chłopców. Czterech członków drużyny – Szymon Konkol, Łukasz Plichta, Oliwier Stenzel i Aleksander Wydrowski – jako najzdolniejsi zawodnicy, systematycznie powoływani są przez trenera Kadry Programu Piłkarska Przyszłość z Lotosem Tomasza Borkowskiego na konsultacje, rozgrywki i zgrupowania.

Talent zawodników dostrzegł również Paweł Wypij – trener Kadry Pomorza rocznika 2005. Łukasz Plichta i Oliwier Stenzel byli systematycznie powoływani w skład kadry i zagrali we wszystkich meczach rozegranych w tym roku, natomiast Maciej Kobiela niedawno wypatrzony przez trenera przeszedł już pierwsze konsultacje w Kadrze Pomorza.

fot.mat.pras./Cartusia 1923

Także Łukasz Plichta znalazł się wśród 80 zawodników wyselekcjonowanych z całej Polski i powołanych przez Polski Związek Piłki Nożnej na Letnią Akademię Młodych Orłów, która odbędzie się w dniach w lipcu w Centrum Pobytowo-Treningowym EURO 2012TM w Gniewinie. To dowód na wysoki poziom i jakość szkolenia prowadzonego przez trenera drużyny Jerzego Meissnera.

fot.mat.pras./Cartusia 1923

(A. Plichta/Cartusia 1923)

REKLAMA

 Reklama Bat

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [3]

  • 6 0 10 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # :-)

    Brawo chłopaki

  • 0 0 10 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # aaa

    Kartuscy piłkarze też mają sukcesy. Gratuluję.

  • 1 0 10 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # ...

    Dla chłopaków i trenera ogromne gratulacje!!!

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.