Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Mistrzostwa Gminy Żukowo w 11. piłkarskich

Opublikowany: 2017-08-18 22:29 Autor: nadesłane

Na żukowskim stadionie rozegrano Mistrzostwa Gminy Żukowo w piłce nożnej "11". Do zawodów zgłosiło się pięć zespołów, ale ostatecznie w rywalizacji wzięły udział cztery: Trefl Kiełpino, Power Czaple, Radunia Glincz oraz Gryf Pępowo.

REKLAMA

Drużyny w pierwszej fazie rozegrały pojedynki każdy z każdym. W rozgrywkach eliminacyjnych najlepsza okazała się drużyna Power Czaple, która pokonała wszystkie zespoły i z kompletem punktów awansowała do finału.

fot.OKiS Żukowo

W finale znaleźli się też zawodnicy Raduni Glincz, którzy w eliminacjach uznali wyższość zespołu z Czapel. W finale piłkarze z Power Czaple rozgromili 4:0 Radunię Glincz i zostali mistrzami w 11. piłkarskich na rok 2017. W meczu o III miejsce Gryf Pępowo pokonał minimalnie 1:0 Trefl Kiełpino i zdobył tym samym brązowe medale.

Po zakończonym finale nastąpiła dekoracja zwycięzców. Przedstawiciele drużyn otrzymali z rąk burmistrza Gminy Żukowo Wojciecha Kankowskiego, przewodniczącego Rady Miejskiej w Żukowie Witolda Szmidtke oraz dyrektor Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie Aleksandry Rogalewskiej, pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy.

fot.OKiS Żukowo

fot.OKiS Żukowo

(OKiS Żukowo, oprac.W.D.)

REKLAMA

 Reklama Bat

Komentarze do artykułu Komentarze

  • Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.