Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Kartuscy zapaśnicy przywieźli dwa brązowe medale z Młodzieżowych Mistrzostw Polski

Opublikowany: 2017-10-22 22:36 Autor: nadesłane

Przedostatnia impreza rangi Mistrzowskiej w sezonie 2017 odbyła się w na sali KS Sobieski w Poznaniu. Czteroosobowa ekipa zapaśników GKS Cartusia Kartuzy wróciła z dwoma medalami.

REKLAMA

Pierwszy z nich zdobył Sebiastiana Bir, który w kat. 66 kg zajął trzecie miejsce i jest to jego drugi medal, gdyż pierwszy tego samego koloru zdobył w kategorii senior. Jest to więc bardzo udany sezon naszego zawodnika. Drugi brązowy medal dla Kartuz w kategorii 98 kg zdobył Jędrzej Wiśniewski i jest to jego pierwszy w młodzieżówce.

fot.GKS Cartusia

Blisko medalu był także Rafał Formela w najcięższej kategorii, niestety w walce o medal poniósł porażkę i w tym sezonie ma ma on zdobyczy medalowej. Ostatni z kartuskich reprezentantów Jakub Struczyński zajął ósme miejsce w kategorii 75 kg. Zespół GKS Cartusia Kartuzy zajął wysokie piąte miejsce tuż za zespołami z Radomia, Poznania i Warszawy. Zawodników prowadził na turnieju trener Bartłomiej Pryczkowski. Za trzy tygodnie ostatnia impreza mistrzowska w tym roku. Najmłodsi w Raciborzu wystartują w Mistrzostwach Polski Młodzików.

fot.GKS Cartusia

fot.GKS Cartusia

(GKS Cartusia)

REKLAMA

 Reklama Bat

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze

  • Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.