Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Magdalena Malotka-Trzebiatowska brązową medalistką Mistrzostw Polski Młodzików

Opublikowany: 2017-10-04 22:10 Autor: nadesłane

Trzy zawodniczki klubu KS Dziesiątka: Magdalena Malotka-Trzebiatowska, Beata Beyer i Dominika Hirsz rywalizowały w Mistrzostwach Polski Młodzików w strzelaniach sportowych w Zielonej Górze.

Magdalena w karabinie pneumatycznym zdobyła brązowy medal, w jej kategorii startowało 47 zawodniczek. Bardzo wysokie miejsce zajęła Beata Beyer, która była 6. i Dominika Hirsz – 39 miejsce. Magda startowała również w kategorii karabinu sportowego w trzech postawach i zajęła 6. miejsce. To sukces mając na uwadze, że jest dopiero początkującą w tej konkurencji. Dwie zawodniczki Magda i Dominika startowały jeszcze w konkurencji karabinu sportowego i Maga zajęła 15. miejsce, a Dominika 35. miejsce.

Wyjazd odbył się dzięki dofinansowaniu Gminy Kartuzy.