Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Jeździectwo. Michalina Pazik zajmuje wysokie miejsca w zawodach Jump Off

Opublikowany: 2017-11-09 12:18 Autor: nadesłane

Na sopockim hipodromie w październiku rozpoczął się cykl Jump Off, czyli halowych zawodów w skokach przez przeszkody. Startuje w nich m.in. czternastoletnia Michalina Pazik z Kartuz, która plasuje się wysoko w klasyfikacji generalnej.

REKLAMA

W 2. zawodach Jump-Off, które odbyły się 21-22 października, sobota nie była najlepszym dniem w startach. Parkur nie należał do najłatwiejszych, a zawodnikom zdarzały się wyłamania i rozstania z koniem, jak to często bywa w tym sporcie. Z kolei w niedzielę Michalina na koniu Gryf Pomorski wywalczyła 4. miejsce na blisko 100 startujących koni. Dało im to 7. pozycję w klasyfikacji generalnej.

W 3. eliminacjach zawodów, które odbyły się w miniony weekend, sobota okazała się tym szczęśliwym i udanym dniem startów. Michalina na swoim wałachu Gryf Pomorski uzyskała 6. miejsce na ponad 100 startujących koni. Niedziela okazała się pechowa dla tej pary, jak i dla kilku innych zawodników, którzy zaliczyli poważne upadki.

Teraz czas na przygotowania do kolejnych, czwartej eliminacji zawodów, która odbędzie się w połowie grudnia, tuż przed świętami. Trzymamy kciuki za udane starty Michaliny.

fot. nadesłane

fot. nadesłane

(nadesłane: Z. Nosewicz)

REKLAMA

 Reklama Bat

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [1]

  • 2 1 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Kibic

    Brawo!!!

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.