Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Kickboxerzy Rebelii walczyli w Pile i Kaliszu

Opublikowany: 2017-11-01 21:54 Autor: nadesłane

Zawodnicy PCNP Rebelia Kartuzy wzięli udział w Gali Zawodowej Boksu i K1 w Pile oraz w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Full-contact w Kaliszu. W gali K1 wystąpiło trzech Kaszubów: Bartłomiej Arent, Nikodem Bigus oraz Joachim Żołnowski.

REKLAMA

Arent gładko rozprawił się z reprezentantem gospodarzy Dawidem Siekiem 3:0. W pojedynku Bigus vs Szymanowski sędziowie nie byli jednogłośni jeden z sędziów orzekł zwycięstwo kartuzianina natomiast dwoje pozostałych zwycięstwo zawodnika z Piły.

Najwięcej emocji dostarczyła walka Joachima Żołnowskiego i Dawida Nitka. Licznie zgromadzona publiczność często nagradzała brawami zawodników walki wieczoru, w której Joachim przegrał w drugiej rundzie przez RSC.

fot.nadesłane/PCNP Rebelia

Zawodnicy z Kartuz walczyli zacięcie i pokazali dobry kickboxing na polu wroga. Zebraliśmy cenne doświadczenie w walkach zawodowych. Wrócili z jedną wygraną i dwoma przegranymi.

W tym samym czasie w Kaliszu odbywały się Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Full- contact, czyli zawodników w przydziale wiekowym 18-23. Na Mistrzostwach Rebelię reprezentował Rafał Jaszczuk, który przywiózł na Kaszuby srebrny medal i tytuł wicemistrza Polski Full-contact wagi superciężkiej.

fot.nadesłane/PCNP Rebelia

Już w piątek kolejne zmagania z udziałem zawodników na co dzień trenujących w Kaszubskim Centrum Sportów Walki w Kartuzach – Mistrzostwa Świata Seniorów w Kickboxingu, które odbędą się na Węgrzech. W składzie kadry narodowej zobaczymy Mikołaja Krause 84 kg oraz Kamila Mateja 69 kg.

fot.nadesłane/PCNP Rebelia

fot.nadesłane/PCNP Rebelia

Pragniemy podziękować wszystkim kibicom którzy dopingowali nas w Pile oraz przed ekranami Tv. Dziękujemy z miłe słowa oraz wspaniały doping podczas gali.

(PCNP Rebelia)

REKLAMA

 Reklama Bat

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [3]

  • 4 0 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Na awatarze szczupły po lewej to Bigus?

    Coś mu nie idzie znowu przegrana i to jeszcze w kategorii 74 kg w cięższych kategoriach nie ma nawet co próbować aż strach pomyśleć co by było w 84 - 89 - 94 kg

  • 3 0 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @Na awatarze szczupły po lewej to Bigus?

    Racja lepiej dla niego będzie jak zmieni dyscyplinę może na szachy mamy młodego mistrza w Kartuzach Pawła Teclafa na pewno by go czegoś nauczył bo jak uczyć się to od najlepszych...

  • 2 0 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Do powyżej

    Obawiam się że w szachach może być jeszcze trudniej.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.