Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Artykuł sponsorowany

Spotkanie Polski z Urugwajem – mecz o naszą pewność co do MŚ

Opublikowany: 2017-11-10 13:01 Autor: nadesłane

Mistrzostwa Świata coraz bliżej, dlatego reprezentacje mają czas na to, aby testować nowych zawodników, nowe układy, a także nowe rozwiązania w zakresie towarzyskich spotkań.

Spotkania te stają się coraz bardziej ciekawe, albowiem tylko dziś możemy oglądać takie mecze towarzyskie, jak choćby Belgia – Meksyk, Anglia – Niemcy, a także Polska – Urugwaj, czyli mecz z paru względów ważny dla Polaków.

Dlaczego ważny ? Zacznijmy od braku Roberta Lewandowskiego. Jest to świetny moment, aby dać naszemu kapitanowi odpoczynek, którego w ciężkim sezonie potrzebuje. Oprócz tego, trener będzie mógł sprawdzić psychikę Polskiej kadry, która będzie musiała sobie poradzić bez Roberta. Zawodnicy muszą doskonale wiedzieć, że sami są warci dużo i muszą to pokazywać również na boisku, przekładając to na gole z wymagającymi przeciwnikami – takim dziś będzie Urugwaj.

Kolejnym czynnikiem wpływającym na ciekawość tego meczu jest ostatni występ Polskiego reprezentanta, Artura Boruca. Do dyspozycji dostanie on od trenera Nawałki 44 minuty, które rozegra na boisku – następnie będzie mógł liczyć na piękne pożegnanie wśród kibiców, na Stadionie Narodowym.

Warto również nadmienić, że Polska miała okazję mierzyć się już z Urugwajem. Miało to miejsce dokładnie 14 listopada 2012 roku, kiedy to Polska pierwszy raz zagrała z tą reprezentacją. Niestety wynik nie był zadowalający dla Polaków, albowiem ulegliśmy reprezentacji Urugwaju 3:1.

Dziś jednak mamy okazję do tego, aby pokazać jak wiele jest warta nasza reprezentacja. Do naszej dyspozycji oddany bowiem jest praktycznie cały skład zawodników, którzy grają w bardzo dobrym, europejskich klubach, co powinno dać nam gwarancję zadowolenia z wyniku na boisku!

Mecz będzie transmitowany w wielu miejscach. Jednym z nich będzie bukmacher online, który jest sponsorem Wisły Kraków. Oprócz tego będziemy mogli postawić na wiele ciekawych rozwiązań telewizyjnych typu TVP1, albo serwisy radiowe, lub internetowe z wynikami on-line.

fot.nadesłane