Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Emocjonująca rywalizacja najmłodszych zapaśników

Opublikowany: 2017-12-03 19:48 Autor: nadesłane

Walki najmłodszych zapaśników zawsze wzbudzają wiele emocji, nie tylko wśród nich samych ale przede wszystkim wśród rodziców. I nie inaczej było i tym razem na matach Żukowa, gdzie w międzynarodowej obsadzie zawodnicy udowadniali sobie, kto jest najlepszy w swojej kategorii.

REKLAMA

Siedmiu reprezentantów Kartuz walczyło na przyzwoitym poziomie. Złoty medal w swojej kategorii zdobył Borys Dera, który wyraźnie próbuje iść w ślady swojego starszego brata Leona – tegorocznego wicemistrza Polski. Trzy srebra zdobyli: Wiktor Zelewski, Jakub Chlechowicz oraz Kewin Stencel.

fot.GKS Cartusia

Brąz przypadł w udziale Michałowi Słupeckiemu, zaś piątym miejscem zadowolił się Kacper Lis, a na szóstym miejscu zakończył zawody Tomasz Labuda. Drużynowo przypadło Cartusii tym razem czwarte miejsce.

Warto zaznaczyć, że w historii kartuskich zapasów startuje już trzecie pokolenie. Wiktor Zelewski jest wnukiem nieżyjącego już pierwszego Mistrza Polski w zapasach w stylu klasycznym – Kazimierza Pryczkowskiego. Trenerzy dziękują rodzicom za ich obecność, która zawsze jest mobilizująca.

fot.GKS Cartusia

fot.GKS Cartusia

(GKS Cartusia)

REKLAMA

 Reklama Bat

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [1]

  • 0 0 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Zapaśnik

    Dobra robota chłopaki!

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.