Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Juniorki Wieżycy zrobily sobie świąteczny prezent i zaliczyły dwa kolejne zwycięstwa

Opublikowany: 2017-12-25 10:04 Autor: nadesłane

Trwa dobra passa siatkarek Wieżycy. Po zajęciu drugiego miejsca w lidze kadetek oraz awansie do najlepszej szóstki młodziczek, również juniorki Wieżycy kontynuują serię zwycięstw.

REKLAMA

W tej najstarszej kategorii rozgrywkowej o Mistrzostwo Pomorza, aktualnie zajmują drugą pozycję z imponującym bilansem jedenastu zwycięstw i jednej porażki. W ubiegłym tygodniu gładko pokonały w Słupsku Czarnych 3:0. W ostatnim meczu zrobiły sobie prezent świąteczny wygrywając z APS Rumia I – zespołem występującym w II lidze kobiet. Mecz rozpoczął się niekorzystnie dla stężyczanek, które mimo dobrej gry uległy akademiczkom z Rumi 22:25.

fot.GKS Cartusia

Drugi set to znowu splot niekorzystnych wydarzeń i wysokie prowadzenie APS, jednak po czasie trenera Macieja Stefanowskiego zespół zaczyna odrabiać straty i wygrywa tę partię 25:22. Trzecia odsłona tego meczu to bezbłędna i skuteczna gra zawodniczek Wieżycy i wysoka wygrana 25:10. Czwarty set bardzo wyrównany, zakończony perfekcyjną „kiwką” rozgrywającej Wieżycy Pauliny Plichta, która w ten sposób przypieczętowała zwycięstwo 26:24 i całym meczu 3:1.

fot.GKS Cartusia

Cały zespół zasługuje na pochwałę, wszystkie zawodniczki zaprezentowały wysokie umiejętności i charakter. Zespół wystąpił w składzie: Andżelika Stencel-kap., Paulina Plichta, Karolina Domaschke, Julia Kneba, Helena Kozikowska, Klaudia Bronk, Magda Majewska, Aleksandra Cybula, Kinga Stanisławska, Aleksandra Laska, Weronika Kiedrowska, Sara Formela, Angelika Wiedemann, Adriana Stencel.

fot.GKS Cartusia

(GKS Wieżyca)

REKLAMA

 Reklama Bat

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze

  • Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.