Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Kartuzy. Turniej Pomorskiej Ligii Zuchów U11

Opublikowany: 2017-12-16 14:35 Autor: nadesłane

W hali sportowej przy ZSO nr 2 w Kartuzach trwają rozgrywki w ramach pomorskiej ligi zuchów w kategorii U11 w koszykówce dziewcząt. W lidze rywalizuje ze sobą 12 drużyn podzielonych na 4 dywizje po trzy zespoły w dywizji.

REKLAMA

Rozmieszczenie drużyn w poszczególnych dywizjach uzależnione było wynikami z poprzedniego sezonu. W zeszłym sezonie drużyna UKS Bat Kartuzy zajęła 5. miejsce i tym samym, w tym sezonie wystartowała w dywizji B. Stawką inauguracyjnego turnieju był awans do dywizji A. W pierwszym meczu gospodynie podejmowały swoje koleżanki z KS Bat Sierakowice.

fot.A.Blok

W meczu przyjaźni, tym razem wygrały miejscowe 37 -18. Następne spotkanie to wyrównana gra pomiędzy KS Bat Sierakowice i UKS Basket Ósemka Wejherowo. Po emocjonującym meczu drużyna z Wejherowa wygrała 19 -12. Stawką ostatniego meczu był awans do dywizji A. W meczu pełnym emocji do ostatniego gwizdka sędziego i przy pełnym zaangażowaniu wszystkich zawodniczek i głośnym dopingu rodziców miejscowy UKS Bat Kartuzy ostatecznie wygrał 31 – 22 z zespołem z Wejherowa.

Kartuska drużyna wystąpiła w składzie: Formella Antonina, Sarnowska Patrycja, Wesserling Wiktoria,Karczewska Partycja, Brylowska Agnieszka, Hazuka Maria, Leman Lidia, Teclaf Anna, Formela Łucja, Jóskowska Olga, Kąkol Alicja, Bielińska Antonina.

(A. Blok)

REKLAMA

 Reklama Bat

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze

  • Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.