Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Mściszewice. Otwarty Międzyszkolny Turniej Szachowy

Opublikowany: 2017-12-04 13:58 Autor: nadesłane

Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Mściszewice zaprasza 10 grudnia o godzinie 11:00 na "Otwarty Międzyszkolny Turniej Szachowy". Turniej odbędzie się w ZS w Mściszewicach, ul. Szkolna 5.

REKLAMA

Celem turnieju jest popularyzacja „królewskiej gry” wśród dzieci i młodzieży szkolnej oraz dorosłych mieszkańców Powiatu Kartuskiego oraz integracja środowiska szachowego.

fot. archiwum/nadesłane

Uczestnictwo:
W turnieju mogą wziąć udział tylko mieszkańcy Powiatu Kartuskiego, którzy zgłoszą swój udział najpóźniej na 15 minut przed rozpoczęciem zawodów. Zagwarantowany udział w turnieju mają wszyscy, którzy do dnia 8 grudnia 2017 r. (piątek) dokonają zgłoszenia poprzez „formularz zgłoszenia” umieszczony na stronie internetowej turnieju: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_7322/.

Zgłoszenia do turnieju można również przesyłać na adres e-mail: z.pelowski@wp.pl. Podając: imię i nazwisko, miejscowość oraz datę urodzenia. Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest potwierdzenie obecności na sali gry w dniu turnieju do godz. 10:45 (uczniowie dodatkowo są zobowiązani do okazania legitymacji szkolnej). W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od II rundy. Ilość miejsc ograniczona do 60 zawodników!

(nadesłane: S. Karcz)

REKLAMA

 Reklama Bat

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze

  • Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.