Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Piłka nożna. Gol Oliwiera Stenzla dał remis w starciu Kadry Pomorza z Juventusem Turyn

Opublikowany: 2017-12-06 10:55 Autor: Magda Dzienisz

Dwaj wychowankowie Cartusii 1923: Oliwier Stenzel i Łukasz Plichta, powołani zostali do Kadry Pomorza rocznika 2005 na spotkanie z Juventusem Turyn. W poniedziałkowym starciu gola Juventusowi strzelił Oliwier, doprowadzając do remisu.

REKLAMA

Kadrowicze Pomorskiego Związku Piłki Nożnej i zawodnicy Cartusii: Oliwier Stenzel i Łukasz Plichta mieli okazję zmierzyć się z młodymi adeptami najbardziej utytułowanego klubu z Włoch – Juventusu Turyn. Mecz odbył się w poniedziałek w Gdańsku.

Nie było łatwo, gdyż Włosi okazali się wymagającym przeciwnikiem. Ostatecznie mecz zakończył się remisem, a wyrównującą bramkę dla Kadry Pomorza strzelił Oliwier Stenzel.

- W trzeciej części meczu nasz wychowanek Oliwier Stenzel kilkukrotnie dochodził do pozycji strzeleckich i jedną z nich po minięciu kilku rywali zakończył skutecznym strzałem doprowadzającym do remisu. Obaj nasi zawodnicy na tle tak renomowanego przeciwnika zagrali niezłe spotkanie, które na pewno było dużym przeżyciem dla tych młodych sportowców – informuje Cartusia.

fot. źródło:http://www.cartusia1923.pl

(info: ww.cartusia1923.pl)

REKLAMA

 Reklama Bat

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [5]

 • 1 1 5 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Tttt

  Tak piszecie i piszecie a może napiszcie coś o Kacprze Kleisa który jest z Przyjaźni i nie to że gra w Lechii Gdańsk to jest reprezentantem pomorza i na do dodatek powołany do młodzieżowej drużyny Reprezentacji POLSKI i pochodzi z małej wioski PRZYJAŹŃ

 • 1 0 5 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Donald T.

  Kacper nie gra w CARTUSII tylko jakiejś tam lechi, dlatego nie piszą.

 • 0 0 5 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Tttt

  Bo cartusia spada na psy

 • 0 0 5 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Lllllllll

  Jesteście żałośni

 • 0 0 5 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # kkkakaZróbcie z niego piłkarza najwyższe

  Zobaczycie ,że za kilka lat chłopaka na mapie nawet nie będzie jak 99% zawodników.W polsce mętalność klubów oraz trenerów jest straszna ledwo jakieś osiągnięcie to jak najszybciej trzeba gościa sławić nie myśląc ,ze to jeszcze zabawa w tym wieku.Pomorski Związek też strzela sobie w kolano tymi informacjami Juwentus no kurde i co z tego?To nie jest zespół seniorski zresztą te dzieci w porównaniu do naszych bawią się piłką u nas wykorzystuje się w celu promocji trenera,klubu potem o takim zawodniku się często zapomina Cartusia jest tego dobrym przykładem.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.